Filtruj terminy

Z Zakresu Ginekologii I Poloznictwa

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Ginekolog położnik Łomża dr n. med. Maciej Skrętek

Gabinet Ginekologiczny Maciej Skrętek
Piłsudskiego 6/3
18-400 Łomża

Ginekolog Piaseczno lekarz Paweł Tomasik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Do pana doktora trafiłam dwa razy. Za każdym razem wykazywał bardzo duże kompetencje, uważnie słuchał, zadawał pytania i wyczerpująco odpowiadał na moje niepewności, dostawałam też wiele dodatkowych informacji, rad, zaleceń, delikatnie przeprowadzał badanie. Zrobił absolutnie wszystko co do jego obowiązków należało plus dla pewności zrobił mi dodatkowe badanie usg po wizycie (poświęcił mi czas, za który nikt mu nie płacił, to rzadko spotykane). Bardzo jestem mu wdzięczna. Gdybym mogła sobie ...

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Ludwika Waryńskiego 9