Wizyty Domowe Poznań

Wizyty domowe Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach?
Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów).
Prawdą jest, że jest małomówny, ale ...
Opinia dodana przez: Urszula

Grażyna Głowacka

Wizyty domowe, Pediatra

os.łokietka
Poznań

P.Doktor Głowacka jest najlepszym lekarzem jakiego w zyciu znałem.Josoba kompetentną i bardzo dobrze leczy.Polecam kazdemu!!!

lekarz Aleksandra Szczawińska-Popłonyk

Wizyty domowe, Pediatra

Poznań

Miła, skromna, dostępna pod telefonem w czasie weekendów i świąt.

Poznań

Gorąco polecam. Bardzo kompetentny lekarz . Przy każdej wizycie prowadzi bardzo dokładne badanie i wsłuchuje się w wypowiedzi pacjentów
Opinia dodana przez: Piotr Sowiński

lekarz Dariusz Potoczny

Wizyty domowe, Pulmonolog

111 Szpital Wojskowy Poznań , prywatna pratyka

Poznań

Miałam przyjemność poznać Pana doktora Potocznego w szpitalu wojskowym,moja mama (lat 92)zakrztusiła się podczas obiadu,nie mogłam sobie z tym poradzić,wezwałam pogotowie,panowie ratownicy zdecydowali zabrać mamę do szpitala.Z oddziału ratunkowego trafiła na oddział kardiologii i tam dr Potoczny wprowadzając przez nos wężyk udrożnił mamie przełyk czy krtań w każdym razie natychmiast było dobrze.Lekarz super uprzejmy,wprowadzający naprawdę miły nastrój przed,podczas oraz po zabiegu.Zdarzenie to z szczęśliwym zakończeniem miało miejsce dnia 13 sierpnia ...

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Pan dr .umawia sie telefonicznie ze mna za dwa dni w szpitalu na 9.00 jade do niego 140 km .Mam byc w sekretariacie posiadam wszystkie aktualne badania (TK ,markery ,krew og) i skierowanie do szpitalai mam je przywiesc okazuje sie ze P.dr nie pamieta ze dwa dni temu kazal mi przyjechac malo tego krzyczy do mnie przy sekretarce i innym lekarzu co ja tu robie skad mam jego tel.jakim prawem ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Anna Wargulska