Wenerolog Poznań

Wenerolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!
Wenerolog Poznań lek. med. Aleksandra Szewczyk

Lekarz. Prywatne gabinety lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1a/24, 60-215 Poznań
Grunwald, Poznań

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)
Opinia dodana przez: Natalia
Wenerolog Poznań lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.
Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , ...
Opinia dodana przez: Mariola

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Zgłosiłam się do pana doktora po wcześniejszym leczeniu u innej lekarki, która podczas każdej wizyty zapisywała inne leki bez efektu i nie postawiła diagnozy. Pan doktor nie tylko przepisał mi leczenie, które pomogło, ale postawił też precyzyjną diagnozę i dokładnie wytłumaczył na czym moja choroba polega. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody.
Znakomity diagnosta.
Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.
Opinia dodana przez: Edyta

dr Przemysław Trzeciak

Wenerolog, Medycyna estetyczna

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Chodzę do Pana Trzeciaka do Aspazji.Lekarz godny polecenia, przede wszystkim fachowiec, wie co robi i mówi. Jakość usług na wysokim poziomie. Byłam na kilku zabiegach u Pana Trzeciaka w tym poprawiał błąd innego lekarza. Doskonały jeśli chodzi o botox i wypełnienia. Polecam ten gabinet. Sama chodzę do dr Trzeciaka lub do dr Orłowskiej w Aspazji.
Opinia dodana przez: Kasia

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Byłam u wielu dermatologów. Taka choroba. Mam ją długo i będę miała dalej. Czasem jest lepiej czasem gorzej. Chodzi o to, że też potrzebuję czasem się czegoś dowiedzieć, pogadać. A ta wizyta była inna od kilku poprzednich u innych lekarzy. Mimo że na NFZ (a chodziłam również prywatnie nawet do takich co obiecywali że mnie wyleczą). Polecam bo jest do rzeczy i po ludzku.

NZOZ Centrum Zdrowia
Włodkowica 28
60-334 Poznań

Leczyłem u niej poważne zapalenie skóry (praktycznie cała twarz czerwona :/) z dobrymi wynikami. Teraz mam cerę bez żadnych zmian chorobowych, a co najważniejsze bez blizn.
Opinia dodana przez: Marcin

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter
Poznań

Jestem już miesiąc po zakończeniu leczenia(4 miesiące) Aknenormin i NIC!!NIE MA NAWET 1 stanu zapalnego/krostki...wcześniej wyglądałam jak karykatura samej siebie i byłam faszerowana naprawdę różnymi lekami na trądzik(tanimi, drogimi) i wszystko było OK do momentu zakończenia terapii-problem wracał a dermatolodzy nie mieli pomysłu na dalsze leczenie. W końcu trafiłam do dr. Alexandra Karpisiewicza i ten bardzo pozytywny ‘magik’ pomógł mi w końcu!!.To naprawdę bardzo dobry dermatolog który jasno określa plan ...
Opinia dodana przez: Juliaquvex

Prześwit 4
60-655 Poznań

Dziwi mnie komentarz, że Pani Doktor poświęca pacjentowi mało czasu, chyba się komuś pomyliło, bo tego akurat na pewno noe można jej zarzucić!!

Wenerolodzy w Poznaniu