Filtruj terminy

dr n. med. Igor Michajłowski

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Kiełczyńska

Wenerolog, Dermatolog

wizyta już od 100

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A
80-389 Gdańsk

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.
Opinia dodana przez: agness01

Dom Medyczny "Jagiellońska" NCMed Przychodnie
Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą, zawsze uśmiechnięta profesjonalnie podchodzi do problemu. Dzięki zmysłowi estetycznemu Pani Doktor wyglądam znacznie młodziej a efekt jest bardzo naturalny. Umawiając wizytę mam pewność, że zostaną mi zaoferowane najnowosze metody w walce z czasem. Wiem też, że wiele moich koleżanek zdecydowało się na zabieg nićmi Happy Lift i są zachwycone efektem. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Maria Czubek

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Świetny lekarz bo z powolaniem. Indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta.Jej glownym celem jest podleczenie lub calkowite wyleczenie pacjenta (o ile jest to mozliwe,w zaleznosci od chorby) a nie wyludzenie pieniedzy za prywatne wizyty.Mam do Niej 100% zaufania w kontekscie mojej chorby.

lekarz Andrzej Grabias

Spichrzowa 23 lok. 2
80-750 Gdańsk

Nie polecam zabiegów laserowych ! Jestem miesiąc po 4 zabiegu laserem e co2 i nie mogę spojrzeć w lustro!!! Nie dość, że zabiegi pogorszyły stan mojej linijnej blizny na policzku to najgorsze jest to , że mam trwale uszkodzoną zdrową skórę na policzku w obrębie blizny... Na policzku są dosłownie odbicia po laserze! Pełno głębokich, długich kresek a nawet odbity skan po laserze w kształcie trójkąta!! Faktura jest nierówna ! ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Lux Med

Gdańsk

W czasie wizyty w Luxmend p. dr była absolutnie nieuprzejma i mało empatyczna. To co ona widzi jest ważne, a nie to ze przychodzi sie z problemem- zero wyjaśnień, podpowiedzi co dalej.
Opinia dodana przez: Ewa

ZOZ dla Szkół Wyższych w Gdańsku