Usg Prowadzenie Ciazy 4d

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam.
Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne!
Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko ...

Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, skierował mnie do szpitala (Szpital Bródnowski - w którym pracuje), potem doszła cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodu – i znowu szpital! W szpitalu interesował się co i jak, poród był wywoływany - zaplanował na dzień w którym miał dyżur-więc od a do z uczestniczył w porodzie a potem przez kolejne 3 dni po porodzie przychodził na położnictwo i sprawdzał co i jak! - rewelacja i niesamowity komfort psychiczny dla rodzącej i młodej mamy:)Dodam, że kosztowało mnie to 0,00zł. Jeśli chodzi o wizyty w Damianie to korzystałam z ubezpieczenia i podobnie poród opieka w szpitalu i opieka po porodzie 0,00zł! Jednak są przyzwoici lekarze na tym świecie i właśnie to nich należy Pań Rafał! nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moje następne ciążę!
Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!
I jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi

USG dzieci Kraków lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Wałowa 5 lok. 9

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!

USG Garwolin dr n. med. Bohdan Dźwigała

dr n. med. Bohdan Dźwigała

USG, Ginekolog położnik

ul. Kościuszki 4 A
08-400 Garwolin

B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.

Opinia dodana przez: Małgorzata