Usg

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam ...
USG Doppler Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Ginekolog estetyczny Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien.
szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie ...

Ewelina Monika Górska

Ginekolog położnik, USG

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Joanna Borzęcka - Klec