Filtruj terminy

Usg Ginekologiczne Lublin

dr n. med. Jacek Bartosiewicz

20-080 Lublin

Wykonane przez doktora Bartosiewicza zdjecia USG byly wiele lepsze i dokladniejsze niz te, które wczesniej zrobiono w Austrii. Dzieki temu uniknelam niepotrzebnej operacji! Goraco polecam!

Opinia dodana przez: Alina Hofmann

20-555 Lublin

Byłam u Pana doktora na USG w Luxmedzie. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz mlody,miły, bardzo kulturalny. USG zrobił dokładnie. Oboje z mężem byliśmy z tej wizyty bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze raz pójdę do P. doktora na kolejne usg. Polecam.

dr n. med. Małgorzata Sobstyl

Novamed
Głęboka 3
Lublin

Poszłam do Pani Doktor na badanie kontrolne. Pierwszy raz miałam robione badanie cytologiczne, przed badaniem nie padło pytanie czy już rozpoczęłam współżycie. Nieco mnie to zdziwiło, bo podobno od tego pytania zależy przebieg badania. Badanie było wykonane przez pochwę. W czasie badania Pani Doktor rozmawia z pacjentką, starając się ją rozluźnić (ja byłam trochę spięta i badanie niestety było dla mnie bolesne). Pani Doktor skierowała mnie również na USG ginekologiczne oraz badania hormonalne. Ogólnie wydała się być miłą i sympatyczną osobą.

dr n. med. Arkadiusz Krzyżanowski

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Michałowskiego 36
20-442 Lublin

Najbardziej kompetentny położnik w Lublinie, zawsze dla pacjentki, nawet jak jest po godzinach przyjęć i nie ma czasu - to jeśli trzeba zrobić badanie - zostanie. Wszystko wyjaśni, rozluźni atmosfere. Czuję się bezpiecznie i wiem że jestem pod dobrą opieką.

lekarz Mahfoz Terbosh

20-080 Lublin

dobry doktor, godny polecenia. co prawda po wizycie w przychodni, kieruje do siebie prywatnie, ale badania przeprowadza b.dobrze.

20-555 Lublin

Robiłam u Pani Doktor USG ginekologiczne na nfz w przychodni, Pani bardzo miła. Robiąc badanie na żywo wszystko tłumaczy i ocenia. Delikatna i uprzejma. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Wiktoria

dr n. med. Ireneusz Brzozowski

dr n. med. Brzozowski Ireneusz
Polecam, juz po pierwszej wizycie przy moin przypadku podszedł od razu do rzeczy i wyjaśnił co mnie czeka. Jestem jemu bardzo wdzięczna bo inni lekarze już nie dawali mi szans na bycie mamą. Jeszcze raz polecam.

dr n. med. Brzozowski Ireneusz

Opinia dodana przez: ELWIRA

dr n. med. Maciej Kościelecki

20-080 Lublin

Kompetenty i rzetelny. Jest faktycznie zainteresowany zdrowiem pacjenta. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ponadto jest uprzejmy i bardzo sympatyczny, co dodatkowo wpływa na komfort wizyty w gabinecie. W trakcie pobytu w szpitalu widziałam, że wszystkie pacjentki traktuje jednakowo - bez względu na wiek, itd. Bardzo dobry i faktycznie godny polecenia lekarz.

dr n. med. Dariusz Swatowski

20-080 Lublin

Przesympatyczny człowiek, z dużym poczuciem humoru i wyczuciem sytuacji. Godny zaufania.

Badania USG ginekologiczne w Lublinie