Usg Ginekologiczne

dr Henryk Dy ś

konsylium
biłgoraj
23-420 Biłgoraj

Do doktora trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Bardzo jestem wdzieczna za pomoc. ... Świetny lekarz iczlowiek :)

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Klaudia Sowula

USG ginekologiczne, USG

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.

Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Karol Bielasik

usg genetyczne
sudecka 31 oficyna
Jelenia Góra

To jest genialny lekarz, ma ogromną wiedzę! Nie postawi diagnozy (ani tej dla nas dobrej, ani złej), jeśli nie będzie jej pewny na 100%. Prowadził dwie moje ciąże, pierwszą bardzo skomplikowaną od samego początku i zakończoną tragicznie oraz kolejną - tym razem przebiegającą prawidłowo i zakończoną bardzo szczęśliwie. Nie pomylił się ani razu, wszystko, co powiedział, okazało się prawdą - on po prostu nie ma w zwyczaju się mylić:) Idealnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i spokojny, do tego przesympatyczny, złe wieści przekazuje bardzo delikatnie i nie odbiera nadziei, z dobrych cieszy się niemal jak pacjentka:) Poświęca mnóstwo czasu i uwagi, wspiera i dodaje otuchy, można być absolutnie pewnym, że trafiłyśmy w najlepsze lekarskie ręce na świecie:) Jest bardzo młody, ale wspaniale wykształcony i ma ogromne doświadczenie. No i jest naprawdę fajnym człowiekiem! Polecam go bardzo gorąco, cieszę się, że nie muszę już szukać idealnego ginekologa - i jak moje córki zaczną dorastać, to na pewno zaprowadzę je do niego:) Bardzo dziękuję za wszystko.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tomasz Fuchs

Centrum Mama i Ja

Wrocław

Lekarz może i dobry ale w tej chwili organizacja do dupy. Totalna komuna jak w państwowym ZOZIE. Wizyta umówiona na 19.00 a wchodzę do niego o godzinie 20.50 . Nie wiem czy to on się zmienił i już liczy tylko kasę ( bo nie jest to pierwszy taki przypadek) Albo ta jego recepcjonistka, która ma ciągle obesraną minę i przy każdej wizycie pyta się o pesel i nip i numer telefonu - i jest obrażona że coś musi zrobić. Niech sobie kupią komputer i zrobią bazę danych ale ona tego w szkole chyba nie miała. Bo nie wygląda na taką, która jest to w stanie wykonać.

dr Mieczysław Ślazyk

Gabinet Prywatny
Reduty Ordona 85b/1
71-180 Szczecin

Świetny lekarz ;) prowadzi moją ciąże już 5 miesiąc i jestem jak do tej pory zadowolona bardzo ;)

dr Grzegorz Stachowicz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Reja 5
42-450 Łazy

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i przyjście do niego z wynikami, co znowu przedłużało się w czasie: 1 wizyta zlecenie USG, 2 wizyta za miesiąc zrobienie USG, 3 wizyta za kolejny miesiąc przyjście do Pana Doktora z wynikiem. Za każdym razem, gdy byłam u Pana Doktora na wizycie (na NFZ) odnosiłam dziwne wrażenie (słowa między wierszami), że Pan Doktor chętnie zobaczył by mnie w swoim prywatnym gabinecie, ale przecież 'nie będę wydawać pieniędzy'.Pół roku chodzenia, do tej pory brak diagnozy, zbywanie i ignorowanie pacjentki-tak właśnie spostrzegam Pana Doktora. stanowczo nie polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Zbigniew Biernacki

Gabinet Ginekologiczny
Paczków ul, Daszyńskiego 9
48-370 Paczków

Polecam tego lekarza , godny zaufania . Wiele doradzi a w razie potrzeby skieruje na odpowiednie badania . Dziękuje , pozdrawiam

lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Polecam w 100 % . Przede wszystkim fachowo i trzeźwo podchodzi do swojego zawodu . Prowadził moje 4 ciąże w tym jedną poroniłam. Byłam załamana a od doktora z gabinetu wyszłam jako pełna optymizmu gotowa do działania kobieta :) .

Opinia dodana przez: Beata

NZOZ Łucka
ulica Łucka 18/1801

3 wizyty u Pana Doktora- zawsze konkretny, zawsze dokładny- dzidzius zdrowy wszystko w porządku. Jaka mieliśmy niemiła niespodziankę gdy po porodzie okazało sie ze dzidzius ma Zespol Downa.

Gdy w 37 tyg w związku z komplikacjami miałam badanie usg w szpitalu sw Zofii, Pani Ordynator pierwsze pytanie jakie zadala, to jak wyszedł test w 12 tyg na Zespol Downa. Wtedy byłam zła ze mnie straszy, teraz wiem ze coś zauważyła.
Mogę tylko wnioskować ze, Doktor Makowski nierzetelnie wykonał badanie w 12 tyg. A pózniej bał sie przyznać ze popełnił błąd. Bo dzisiaj patrząc na zdjecia USG nikt nie ma wątpliwości, a podczas ciazy rodzice słysząc zdrowy dzidzius nigdy nie pomyślą, ze może być coś nie tak. Pana Doktora radzę omijać szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Jola i Marek

dr n. med. Edyta Wlaźlak

USG ginekologiczne, Ginekolog

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.

Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.

Opinia dodana przez: Milka_B54 bogumila_abr