Usg Ginekologiczne

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)

Opinia dodana przez: Monika
USG ginekologiczne Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, USG

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Moni
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Madalińskiego 57/10

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na twarzy.Miałam już kontakt z wieloma lekarzami tej profesji, ale nigdy nie spotkałam takiego lekarza, jak Pani Doktor.Na początku ciąży nie miałam wybranego odpowiedniego lekarza prowadzącego, odwiedziłam 2 razy innego lekarza prywatnie. Zapłaciłam 150 zł za 1 wizytę i pan doktor zaprosił mnie znowu za 2 tygodnie.A w karcie zrobił sobie takie notatki, że gdy przyszłam na drugą i ostatnią u niego wizytę, to na wstępie zapytał jak się czuję z tą nadżerką! nawet nie zapisał w karcie, że jestem w ciąży mimo że robił mi usg.przykre, a Panią Doktor Krychowską mogę spokojnie polecić wszystkim, nawet bardzo spanikowanym, bo ona potrafi uspokoić i rozładować napięcie.

USG ginekologiczne Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG ginekologiczne, USG Doppler

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 50

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,
Pani doktor Nalewczyńska to doskonały i rzetelny specjalista. Wielokrotnie już byłam na zabiegach w klinice Estinity w Legionowie i muszę przyznać, że pracują tam doskonali fachowcy. Pani Agnieszka wykonywała mi zabiegi powiększania ust oraz likwidacji zmarszczek. Przed sezonem letnim, będę chciała na pewno zapisać się na leczenie nadpotliwości. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, lub boi się bólu, nie ma obaw, można bez wahania iść do Estinity. Polecam !!

Witam,

Opinia dodana przez: Agata
USG ginekologiczne Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA TOMASZEWSKA

dr Maciej Pankau

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Izabela Pabin

wizyta już od 100

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak

Opinia dodana przez: Wiesława Krajewska

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Polecam Pana Doktora każdej kobiecie. Miły i sympatyczny człowiek a do tego dobry specjalista. Wizyta u dr. Kozłowskiego zajęła mi ok. 15 minut. Wyszłam z gabinetu nie tylko z wiedzą na temat rozwoju mojego dziecka, ale również ze zdjęciami i płytą. Byłam w przychodni Medic House, którą też polecam, ze względu na aparaty USG, które pokazują płód w 4D.

Opinia dodana przez: Martyna N.