Usg Ginekologiczne

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
USG ginekologiczne Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA
USG ginekologiczne Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

Madalińskiego 57/10

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem ...
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

Wałowa 5 lok. 9

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
USG ginekologiczne Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Maciej Pankau

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Izabela Pabin

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak
Opinia dodana przez: Wiesława