Urolog Wrocław

Kunickiego 25
54-616 Wrocław

Stanowczo odradzam!!! Mąż chodził do tego lekarza z guzkiem w mosznie, a pan doktor kazał to codziennie rozgniatać! Inny lekarz wyciął, zbadał i po kłopocie. Również tato miał do czynienia z tym człowiekiem. Złe wyniki PSA wcale nie skłoniły go do dalszych badań, kazał czekać- tylko na co!!!?? Teraz tato ma złośliwego raka, a lekarze pytają dlaczego tak późno zrobiono biopsję- no właśnie dr. Biały dlaczego!!??
Opinia dodana przez: Beti

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Również przychylam się do pozytywnych opinii innych pacjentów - pana Przemysława Otlewskiego cechuje profesjonalizm, skuteczność i empatia . Wszystkie te cechy sprawiły że poczułam się bezpiecznie . Będę polecać tego Doktora znajomym. Dziękuję p. Doktorze.
Opinia dodana przez: Gosia

Al.Lipowa 16 /
Wrocław

Jestem pacjentem Pani Krystyny Rak-Poznańskiej. To świetny fachowiec i zawsze wizyty są przeprowadzane w sposób profesjonalny. Trafne diagnozy i wiedza lekarza oraz doskonały kontakt to wszystko jest na duży +. Można dowiedzieć się wiele na temat przypadłości . Oby więcej takich lekarzy. :-)
Opinia dodana przez: anonim

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

W związku z wysokim poziomem PSA-17,27 ng/ml (badanie w 10/2017r.) szukałem w Internecie najlepszego specjalisty, i znalazłem Pana Doktora Małkiewicza, który ma bardzo dobre opinie przez pacjentów. Dr Małkiewicz jest oparciem dla ludzi, którzy chorują na raka. Bardzo szybka i pełna diagnostyka (biopsja, scyntygrafia kości, rezonans magnetyczny) okazała się punktem wyjścia do dalszych działań. Przed operacją Dr Małkiewicz szeroko omawiał wszystkie możliwe warianty leczenia w sposób życzliwy, wzbudzający zaufanie . ...
Opinia dodana przez: Stanisław

Dolnośląskie Centrum Onkologii
pl. Hirszfelda 12
Krzyki, Wrocław

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .
Opinia dodana przez: Dorota

Traugutta 37
Wrocław

Serdecznie dziękuje Pani Doktor za bezinteresowną porade i pomoc telefoniczna.Bez tego niewiadomo jak długo jeszcze, mój 9 letni syn by cierpiał . Tak naprawde który lekarz poświeciłby swój czas. dziękuje jesce raz .... aneta
Opinia dodana przez: Aneta

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Rewelacyjny lekarz, specjalista. Kompleksowe podejście, łącznie z telefonami namawiającymi na zabieg, który był konieczny. Pomimo niechęci pacjenta :) Polecam osobiście.

SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne Poradnie Lekarskie
Piastowska 31/2
50-361 Wrocław

Wysokiej klasy lekarz. Czterokrotnie pojawiałem się u Pana Doktora z różnymi dolegliwościami i za każdym razem trafna diagnoza i bardzo szybkie leczenie. Jak najbardziej polecam Pana Wojciecha Lenartowskiego. Świetny specjalista.
Opinia dodana przez: RadekS radek.szeliga

dr hab. n. med. Piotr Szulc

USG, Urolog dziecięcy

ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Urolog Piotr Szulc z Wrocławia to kompetenty specjalista, który w bardzo konkretny sposób podchodzi do pacjenta. W czasie krótkiej wizyty nie wchodzi w zbędne detale historii choroby, tylko stara się jasno sprecyzować bieżące dolegliwości i poznać oczekiwania pacjenta - warto przygotować się na bezpośrednie pytania w stylu "Co Pani/Panu teraz dolega?" oraz "Czego Pani/Pan ode mnie oczekuje?". Bynajmniej nie wykazuje się empatią; oczekuje konkretnych faktów (wyników, opisów, itp.) i konkretnie ...

Urolodzy w Wrocławiu