Urolog Wrocław

- 55 lekarzy
Urolog Wrocław lek. med. Aleksander Biały
+6 więcej

Szpital i Prywatna Przychodnia Lekarska dr Stefan Skrocki
Grunwaldzka 69
50-357 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

+1 więcej

Gabinet
Widok 8
50-052 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinet
al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Również przychylam się do pozytywnych opinii innych pacjentów - pana Przemysława Otlewskiego cechuje profesjonalizm, skuteczność i empatia . Wszystkie te cechy sprawiły że poczułam się bezpiecznie . Będę polecać tego Doktora znajomym. Dziękuję p. Doktorze.
Opinia dodana przez: Gosia

Gabinet
Al.Lipowa 16 /
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pacjentem Pani Krystyny Rak-Poznańskiej. To świetny fachowiec i zawsze wizyty są przeprowadzane w sposób profesjonalny. Trafne diagnozy i wiedza lekarza oraz doskonały kontakt to wszystko jest na duży +. Można dowiedzieć się wiele na temat przypadłości . Oby więcej takich lekarzy. :-)
Opinia dodana przez: anonim
+1 więcej

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
W związku z wysokim poziomem PSA-17,27 ng/ml (badanie w 10/2017r.) szukałem w Internecie najlepszego specjalisty, i znalazłem Pana Doktora Małkiewicza, który ma bardzo dobre opinie przez pacjentów. Dr Małkiewicz jest oparciem dla ludzi, którzy chorują na raka. Bardzo szybka i pełna diagnostyka (biopsja, scyntygrafia kości, rezonans magnetyczny) okazała się punktem wyjścia do dalszych działań. Przed operacją Dr Małkiewicz szeroko omawiał wszystkie możliwe warianty leczenia w sposób życzliwy, wzbudzający zaufanie . ...
Opinia dodana przez: Stanisław

Dolnośląskie Centrum Onkologii
pl. Hirszfelda 12
Krzyki, Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .
Opinia dodana przez: Dorota

Gabinet
Traugutta 37
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Serdecznie dziękuje Pani Doktor za bezinteresowną porade i pomoc telefoniczna.Bez tego niewiadomo jak długo jeszcze, mój 9 letni syn by cierpiał . Tak naprawde który lekarz poświeciłby swój czas. dziękuje jesce raz .... aneta
Opinia dodana przez: Aneta
+1 więcej

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Średnia ocen: 4,6/5
Rewelacyjny lekarz, specjalista. Kompleksowe podejście, łącznie z telefonami namawiającymi na zabieg, który był konieczny. Pomimo niechęci pacjenta :) Polecam osobiście.
Opinia dodana przez: Anonim

SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne Poradnie Lekarskie
Piastowska 31/2
50-361 Wrocław

Średnia ocen: 4,5/5
Wysokiej klasy lekarz. Czterokrotnie pojawiałem się u Pana Doktora z różnymi dolegliwościami i za każdym razem trafna diagnoza i bardzo szybkie leczenie. Jak najbardziej polecam Pana Wojciecha Lenartowskiego. Świetny specjalista.
Opinia dodana przez: RadekS

dr hab. n. med. Piotr Szulc

USG, Urolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet
ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Średnia ocen: 4,5/5
Urolog Piotr Szulc z Wrocławia to kompetenty specjalista, który w bardzo konkretny sposób podchodzi do pacjenta. W czasie krótkiej wizyty nie wchodzi w zbędne detale historii choroby, tylko stara się jasno sprecyzować bieżące dolegliwości i poznać oczekiwania pacjenta - warto przygotować się na bezpośrednie pytania w stylu "Co Pani/Panu teraz dolega?" oraz "Czego Pani/Pan ode mnie oczekuje?". Bynajmniej nie wykazuje się empatią; oczekuje konkretnych faktów (wyników, opisów, itp.) i konkretnie ...
Opinia dodana przez: Anonim

Urolodzy w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat