Filtruj terminy

Urolog Lublin

20-080 Lublin

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce ...
Opinia dodana przez: Teresa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
20-352 Lublin

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz

Zana 29/XVIII
20-601 Lublin

więcej takich ludzi jak doktor BIAŁEK WALDEMAR moja ocena nie piątka lecz DZIESIĄTKA miły i kulturalny doskonały diagnostyk urolog POLECAM
Opinia dodana przez: marek chylinski

szpital kolejowy

Lublin

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy o bardzo dobrym podejściu do pacjenta.Niezwykle kontaktowy i wyrozumiały dla pacjenta
Opinia dodana przez: OPolski Mieczysław

dr Waldemar Lasota

Urolog, Chirurg ogólny

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

Lublin

Fantastyczny lekarz, duża wiedza merytoryczna, zaangażowany w problem, kompleksowo przepytuje o wszystko, co mogłoby być zwiazane z chorobą, zleca badania.

20-080 Lublin

Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele ...

Romera 57
Lublin

Super lekarz - zoperował moje dziecko - wszystko w najlepszym porządku. Pan doktor Ciechan to wybitny urolog - bardzo miło przyjęto nas u niego na oddziale w Puławach. Jego personel jest kompetentny i miły. Polecam.
Opinia dodana przez: maria k78

20-080 Lublin

zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami

Urolodzy w Lublinie