Urolog Łódź

Urolog Łódź lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

MSW Lódz

Łódź

Bardzo dobry lekarz, rzetelny, specjalista. Sympatyczny i traktujący
pacjenta z troską.

NAWROTMED
Nawrot 2a
Łódź

Wspaniały lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, nawet jeśli ten nie jest zapisany na konkretny termin. Słucha i odpowiada na pytania.

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu.
Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu.
Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach.

Pan urolog jest uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

Centrów Medycznych Medyceusz
ul Studzinskiego 61
91-498 Łódź

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Kamil Krawiec

Urolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

bezpośredni kontakt 665-291-601
Łódź

Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ...
Opinia dodana przez: Dominik

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Witam. Z czystym sumieniem polecam Państwu skorzystanie z praktyki lekarskiej Pana Doktora Purpurowicza. W moim przypadku chyba opatrzność nade mną czuwała, iż trafiłem właśnie na Pana Doktora. To niesamowicie kompetentny i oddany pacjentowi lekarz, co w tych czasach należy niestety do rzadkości. Wróżę Panu Doktorowi ogromną karierę - oby więcej takich lekarzy jak Pan!! Pozdrawiam - Wdzięczny Pacjent

Urolodzy w Łodzi