Urolog Bydgoszcz

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Miklasa od października ubiegłego roku. W listopadzie miała miejsce nieplanowana druga operacja. Opieka i wsparcie podczas pobytu w szpitalu, jak i po jego wyjściu jaką otrzymałam od dr Marcina zasługuje na więcej niż 5 punktów. :) Nie ma skali by opisać i podsumować to wszystko co otrzymałam. Niesamowite ciepłe i pełne wyrozumiałości do pacjenta podejście i niesienie pomocy w cierpieniu i bólu w niezwykle skierowany do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Dorota P.
Urolog dziecięcy Bydgoszcz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Wiesław Jaskulski

Urolog, Seksuolog

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Minęło 8 tygodni od zabiegu Wazektomii przeprowadzonego przez Zespół Pana Doktora Jaskulskiego. Odebrałem wynik z badania nasienia - brak plemników. Bardzo pozytywnie oceniam osobę Pana Doktora, Jego podejście do pacjenta. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany nie tylko samym zabiegiem, ale także podejściem Pana Doktora do moich wątpliwości, problemów zgłaszanych po zabiegu i zainteresowania aż do chwili obecnej.
Polecam wszystkim Panom, Parom zabieg rozważającym zabieg Wazektomii zespół Pana Doktora Jaskulskiego.
Opinia dodana przez: Michał

Szpital Uniwersytecki CM UMK w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz! Nie spotkałam się dawno z tak miłym podejściem do pacjenta- i prywatnie, i w szpitalu. Brawa! Obyśmy spotykali jak najwięcej tak kompetentnych lekarzy.
Opinia dodana przez: Roma

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Fachowy, kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta, wszystko cierpliwie wytłumaczy, właściwie wybierze i przeprowadzi procedurę leczenia. Janusz w imieniu żony Gosi.

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Korzystam z opieki pana doktora od półtora roku. Jestem zadowolony.

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, dokładny, wręcz zażarty w dociekaniu przyczyn przypadku i stawianiu diagnozy. Szczery, nie owija w bawełnę. Trochę trudny w pierwszych kontaktach, patrzy na przypadek medyczny, sam pacjent mniej ważny, ale im dłuższy kontakt tym przyjaźniejszy.
Godny polecenia.
Pacjent w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: sławomir

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Zgadzam się z opiniami pozytywnymi. Wspaniały człowiek i lekarz. Rzadko kiedy spotyka się tak oddanego pacjentom lekarza. Przywraca wiarę w nasz chory system zdrowotny. Bo u nas, żeby chorować, to trzeba mieć zdrowie. Pacjenci są często odsyłani, trafiają na mur nie do przebicia. Bardzo niesympatyczna pani w recepcji polikliniki na Romanowskiej 2, tak koło 60tki chyba. Aż ciśnie się czasem na usta, żeby się zamknęła i zachowała kąśliwe uwagi dla ...
Opinia dodana przez: Córka pacjenta

Urolodzy w Bydgoszczy