Filtruj terminy

Traumatolog Bielsko-Biała

szpital wojewodzki

43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem ale tez miłym i dobrym czlowiekiem. Wyleczyl mi jedna reke a teraz bez wahania poddam sie operacji na druga i wiem ,ze bedzie dobrze bo ufam lekarzowi

Tomasz Samorzewski

Traumatolog, Ortopeda

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny zaufania, kompetentny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba, wyczerpująco odpowiada na pytania, jest bardzo pomocny, przy tym zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a co najważniejsze leczenie przynosi dobre efekty. Bardzo dziękujemy Panie doktorze. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Danuta

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy ortopeda jakiego znam! Popieram opinie innych, którzy twierdzą, że Dr. Solecki jest lekarzem z powołania. Pełen profesjonalizm jaki niewątpliwie cechuje tego ortopedę, pozwolił mu na dostrzeżenie problemu w moim kolanie, którego dwóch poprzednich lekarzy nie zauważyło. Przeprowadził mnie wzorcowo przez cały proces od diagnozy, przez operację rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego (ACL) i pękniętej łąkotki, aż po okres kontrolny po operacji. Przez cały ten czas wykazał się dużym zaangażowaniem i troską o mój stan nawet po zabiegu. Jest świetnym specjalistą, słucha pacjenta, dokładnie analizuje wyniki badań, szczegółowo i zrozumiale tłumaczy. Wspaniały człowiek o wielkim sercu, szczerym uśmiechu i dużym poczuciu humoru :) Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Atmosfera w Klinice św. Łukasza jest doskonała i cały personel bardzo profesjonalnie wypełnia swoje obowiązki.
Z czystym sumieniem - POLECAM KAŻDEMU !!!
Wszystkiego co dobre Panie doktorze. :-)
Dziękuje za wszystko,
Natalia P.

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bogusław Musiał

Traumatolog, Ortopeda

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w potrzebie.

ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Pierwsza operacja stawu biodrowego maj2009r.,druga operacja maj2010r.Obecnie czuję się b.dobrze.Przepracowałem pod ziemią jeszcze do czerwca2015roku(obecnie jestem na emeryturze-60lat).Jak czytam, niektóre "wyimaginowane anonimowe opinie"na temat drJ.Podżorskiego to szl... mnie trafia.Więcej informacji na temat mojego samopoczucia bezpośrednio po zabiegach oraz obecnie, służę telefonicznie
505-596-285

505-596-285

Opinia dodana przez: Bogdan

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Uratował mój stan zdrowia! Fantastyczne podejście do nastolatki, fachowa opieka! Nie ma wielu dobrych ortopedów - niestety... ten lekarz jest z powołania i zna się dokładnie na rzeczy! Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Agnieszka

Bielsko-Biała

Na pierwszej wizycie po krótkim przebadaniu najpierw miałam zrobić rentgen, a potem rezonans. Na następnej wizycie dostałam za zastrzyk w kolano chyba steryd. A potem powiedział tak jak Przestanie boleć to proszę nie przychodzić a jak będzie boleć to też proszę nie przychodzić chyba że pani chce. Bolało, poszłam. Powiedział a co ja mogę pani zrobić staw kolanowych jest do wymiany pochodzi pani jeszcze z pięć lat i to wszystko. Pewnie ma racje ale oczekiwałam wsparcia , ewentualnie jakichś zabiegów a tu nic

Opinia dodana przez: Judyta

Przychodnia Nr 1
Młodzieżowa 21
43-309 Bielsko-Biała

Lekarz jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Jestem po zabiegu, noga nie boli, wiem jak wyglądać będzie dalsze leczenie i jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Dodam jeszcze, że lekarz leczy mnie na kasę chorych, a mimo to zabieg miałam w prywatnym szpitalu, a warunki jakie tam panują są bardzo dobre i nie ma na co narzekać. Proszę się nie zrażać tym, że lekarz jest małomówny, bo informuje o wszystkich ważnych rzeczach, a przed samym zabiegiem dzwonił do mnie kilka razy prywatnie, żeby jeszcze mi dać jakieś wskazówki. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Anna

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Od początku do końca wizyty jest zainteresowany pacjentem. Pacjent przyjęty o wyznaczonej godzinie.

Bociania 18c
43-316 Bielsko-Biała

Byłam na komisji u P.Rajewskiego ,uważam że jest dobrym lekarzem ! Bardzo dokładnie i delikatnie zbadał moją chorą nogę ,wnikliwie sprawdził całą dokumentację łącznie z obejrzeniem płyt z przebiegu całej choroby .Nie zadawał się w żadne dyskusje ,zadawał konkretne pytania na które ja odpowiadałam. Jest to starszy Pan ,ale godny POLECENIA !!!

Opinia dodana przez: Tesia

Traumatolodzy w mieście Bielsko-Biała