lekarz Tomasz  Gondeklekarz Tomasz  Gondek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lekarz Tomasz Gondek

Psychiatra

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.

Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów ...

Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award. Odbył zagraniczne kursy Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w zakresie psychoterapii zaburzeń lękowych, współchorobowości zaburzeń psychicznych i somatycznych oraz prewencji samobójstw.

Jego zainteresowania kliniczne obejmują głównie zaburzenia nastroju, takie jak depresja i zaburzenie afektywne dwubiegunowe oraz zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości, a także współchorobowość zaburzeń psychicznych i schorzeń internistycznych, m.in. cukrzycy, nowotworów czy chorób serca.

Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (www.dcp.wroclaw.pl) na ul. Dyrekcyjnej 37/47

Konsultuje także w języku angielskim – consultations also in English.

Wykształcenie:

2006-2012r Studia medyczne Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

2013- Studia doktoranckie: Katedra Psychiatrii, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Pan Tomasz Gondek to najlepszy psychiatra, u jakiego byłam. Szczerze polecam wizytę u niego, zwłaszcza tym, którzy się wahają/boją. Pan Gondek nie ocenia i uważnie słucha pacjenta.