Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

Marzyłam o dziecku przez wiele lat. Niestety było to ciężkie do osiągnięcia marzenie. Walczyłam o dziecko 5 lat. Udało się dopiero dzięki terapii hormonalnej zastosowanej przez Doktora Baste. Bardzo dziękuję!

Doktor przeprowadził u mnie korektę warg sromowych. W tym roku pierwszy raz od dawna wybrałam się na rower i nie czułam w końcu żadnego bólu, ani dyskomfortu. Coś wspaniałego!

Do Doktora trafiłam na usuwanie blizny krocza. To było pierwszy raz. Potem został moim ginekologiem i tym sposobem chodzę do niego już rok. Świetny lekarz, mega specjalista. Bardzo polecam.

Ten lekarz leczył mój zespół policystycznych jajników. Przeszłam przez wielu specjalistów i dopiero to on dobrał odpowiednią terapię po której udało mi się nawet zajść w ciążę.

Moja żona jest bardzo zadowolona z usług w klinice w zakresie plastyki .Komfortowe warunki i bardzo miła opieka, pełny profesjonalizm i sympatyczne podejście dr Tomasza Basty

sympatyczne podejście dr Tomasza Basty

Tomasz Basta przeprowadził u mnie labioplastykę. Pomimo mojego wieku, tam na dole można by pomyśleć, że mam 19 lat! Coś wspaniałego. Bardzo polecam :)))))

Pan doktor Basta prowadził moją ciążę, która była zagrożona. To dzięki niemu zachowałam spokój ducha, a dziecko jest dziś piękne i zdrowe :))))

Doktor Basta prowadził moją ciążę. Jestem miesiąc po porodzie, a mała jest piękna i zdrowa. Wszystko bez zarzutów. Bardzo profesjonalny.

Doktor Tomasz Basta, jest najlepszym lekarzem, z jakim miałam do czynienia. Ma sporo zalet, jak doświadczeniem ogrom wiedzy, ale to, co mnie najbardziej przekonało mnie to, że potrafi słuchać, można mu wszystko powiedzieć, nawet o tym najbardziej intymnym problemie.