Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Endometrioza w moim przypadku utrudniała mi zajściem w ciążę. Doktor Tomasz Basta odpowiem zabiegiem pomógł mi zostać mamą. Jestem ogromnie wdzięczna. Teraz szykuję się na zabieg O-shot.

Do pana doktoraz zgłosiłam się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, pan doktor opowiedział mi o badaniach, które teraz prowadzić na temat alternatywnych sposobow leczenia tej dolegliwości. Przedstawił mi metodą lasorową za pomocą HIFU- jestem już po zbiegu i czuję się duuuzo lepiej!!

Mam podobne zdanie, że to jest najlepszy ginekolog, na jakiego można trafić. Nie tylko jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, ale też, jeśli chodzi o podejście do pacjentek. Jest bardzo miły, życzliwy. Wiecie, taki dusza człowiek, świetnie się z nim rozmawia, nawet jeśli pyta o bardzo intymne kwestie. Dzięki bardzo dokładnemu wywiadowi może lepiej postawić diagnozę, za co bardzo go cenię

Pan doktor uratował mnie i moje męża, a dokładniej nasze życie uczuciowe. Od jakiegoś czasu przestałam odczuwać przyjemnośc seksualną. Dr Tomasz Basta dokładnie mnie zdiagnozował i przedstawił metodę G SHOT. Po tym zabiegu (ostrzykiwaniu) znowu jest takjak dawniej – niesamowite uczucie!!

Ja też bardzo obawiałam się labioplastyki. Dużo dziewczyn dzieliło się w internecie różnymi złymi historiami i jakoś utkwiły mi w głowie. Nie było czego się bać. Wystarczy wybór dobrego lekarza. U mnie był nim Pan Tomasz Basta :)

Tomasz Basta - mój najlepszy lekarz. Darzę go ogromnym zaufaniem. Do doktora chodzę od kiedy otworzył Intima Clinic. Najpierw zakochałam się w klinice, a później przekroczyłam próg gabinetu i “zakochałam” się także w Panu doktorze. Wspaniały lekarz.

Bardzo polecam tego lekarza. Robię u niego podstawowe badania i kontrolnie się sprawdzam. Zaczęłam do niego chodzić po tym jak poleciła mi go koleżanka i od dwóch lat nie mogę mu nic zarzucić. Wszystko jest OK.

Bardzo miły lekarz. Przeszłam przez różne sytuacje z lekarzami i to mój pierwszy specjalista, który jest tak bardzo ludzki, otwarty i sprawia, że wizyta jest pełna śmiechu i zadowolenia= zero stresu! Coś wspaniałego :)

Doktor pomógł mi z moim problemem nietrzymania moczu. Dzisiaj zwyczajnie żyje mi się lepiej. A może po prostu żyje? Kiedyś to nawet wyjście do sklepu było dla mnie wyzwaniem! Bardzo dziękuję doktorze.

Polecam każdemu Pana doktora, cieszę się że na niego trafiłam, a sugerowałam się głównie waszymi opiniami, wszystko się zgadza, Pan Bartłomiej jest mega delikatny, miły, wszytko mi tłumaczył, jest to pierwszy mężczyzna ginekolog u którego byłam i nawet bym się nie zawachała iść po raz kolejny, polecam z czystym sercem!