Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Doktor Basta przeprowadzał u mnie w Krakowie laserowe odmładzanie pochwy. Po moim porodzie sprawy tam na dole wyglądały zupełnie inaczej niż kiedyś. Nikomu nie polecam wstydu z jakim wiąże się niepewność podczas zbliżeń z najbliższą osobą - mężem Dzisiaj mój związek jest zupełnie inny. Nie ma co się oszukiwać - te sprawy po prostu są ważme. Trzeba się nimi zająć.

Miałam ogromny problem z rozstępami po ciąży. Wstydziłam się przed mężem, przed koleżankami, sama przed sobą też się wstydziłam. Były świeże, czerwone i dość długie. Tak się złożyło, że doktor Basta przy okazji wizyty ginekologicznej zobaczył moje rozstępy i powiedział: będzie dobrze! I właśnie tak było! Nie mogę doczekać się tego lata bo w końcu pokażę się na plaży :)

Nadżerka potrafi nieźle zamęczyć! Ja 5 lat męczyłam się z nią… nadżerką. Do doktora poszłam w sumie na zwykłą wizytę bo mój lekarz był wtedy na urlopie, a ja potrzebowałam pilnej wizyty. To był strzał w dziesiątkę :))) Z takiego spotkania wyszły mi, a w sumie nam, stałe wizyty ;) a nadżerka to już stara zapomniana przeszłość.

Miałam duży problem z suchością moich stref intymnych. Przez co moje małżeństwo nie układało się najlepiej w kwestii “tych spraw”. Wielokrotnie gdy chciałam zbliżyć się do męża, cała sprawa kończyła się bólem i rozczarowaniem. Doktor Basta zrobił mi zabieg laserowy, który obkurczył śluzówkę. Dzisiaj moje życie erotycznie układa się bardziej niż dobrze! Polecam!!!

Miałam bardzo ciężki poród. Moja córka znacznie przewyższała rozmiary normalnych noworodków. Po porodzie wiedziałam, że muszę znaleźć specjalistę od tego co stało mi się tam na dole. Doktor Basta zapisał mnie na waginoplastykę i to był strzał w 10! Dzisiaj po dawnych pęknięciach i rozciągnięciach nie ma już śladu <3

U tego lekarza przeszłam plastykę łechtaczki. Urodziłam się z taką a nie inną urodą i któregoś dnia powiedziałam sobie, że koniec tej męczarni. No i tak zrobiłam. Zabieg okazał się prosty i mało uciążliwy. Dziś spokojnie prezentuję się swojemu mężowi nago. Już się nie wstydzę ☺

Mam podobne zdanie, że to jest najlepszy ginekolog, na jakiego można trafić. Nie tylko jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, ale też, jeśli chodzi o podejście do pacjentek. Jest bardzo miły, życzliwy. Wiecie, taki dusza człowiek, świetnie się z nim rozmawia, nawet jeśli pyta o bardzo intymne kwestie. Dzięki bardzo dokładnemu wywiadowi może lepiej postawić diagnozę, za co bardzo go cenię

Ja też bardzo obawiałam się labioplastyki. Dużo dziewczyn dzieliło się w internecie różnymi złymi historiami i jakoś utkwiły mi w głowie. Nie było czego się bać. Wystarczy wybór dobrego lekarza. U mnie był nim Pan Tomasz Basta :)

Tomasz Basta - mój najlepszy lekarz. Darzę go ogromnym zaufaniem. Do doktora chodzę od kiedy otworzył Intima Clinic. Najpierw zakochałam się w klinice, a później przekroczyłam próg gabinetu i “zakochałam” się także w Panu doktorze. Wspaniały lekarz.