Dodaj opinię Umów wizytę

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

U tego lekarza przeszłam plastykę łechtaczki. Urodziłam się z taką a nie inną urodą i któregoś dnia powiedziałam sobie, że koniec tej męczarni. No i tak zrobiłam. Zabieg okazał się prosty i mało uciążliwy. Dziś spokojnie prezentuję się swojemu mężowi nago. Już się nie wstydzę ☺

Tomasz Basta przeprowadził u mnie labioplastykę. Pomimo mojego wieku, tam na dole można by pomyśleć, że mam 19 lat! Coś wspaniałego. Bardzo polecam :)))))

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Bardzo polecam tego lekarza. Robię u niego podstawowe badania i kontrolnie się sprawdzam. Zaczęłam do niego chodzić po tym jak poleciła mi go koleżanka i od dwóch lat nie mogę mu nic zarzucić. Wszystko jest OK.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Beauty & Health