Test Harmony

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

Opinia dodana przez: daria
USG ginekologiczne Kraków lek. med. Andrzej Bałasz

lek. med. Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15

Nie należę do łatwych pacjentek. Doktor Bałasz prowadził moją ciążę, a ja bardzo stresowałam się każdą wizytą i martwiłam, żeby wszystko było w porządku. Wybrałam doktora Bałasza na podstawie bardzo dobrych opinii. I nie zawiodłam się. To świetny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada na wszystkie pytania i ma rewelacyjny kontakt z pacjentem. Na większość wizyt przychodziłam razem z mężem. Nawet mąż (omijający lekarzy szerokim łukiem) bardzo polubił pana doktora i wizyty u niego. Wizyty przebiegają w bardzo pogodnej atmosferze. Z doktorem można pożartować, co odstresowuje. I co najważniejsze: wszystkie żarty są na miejscu, doktor ma szacunek do pacjentek. Doktor Bałasz dokładnie analizuje badania i niczego nie ignoruje. Doktor Bałąsz to lekarz, któremu można zaufać. Gdybym jeszcze raz miała wybrać lekarza prowadzącego ciążę, na pewno wybrałabym doktora Bałasza. Urodziłam zdrowego synka, nawet porodu nie wspominam jako traumy - choć skończyło się cesarskim cięciem, bo maluch był dwa razy okręcony pępowiną. Doktor Bałasz nie zapomniał o mnie w szpitalu. Interesował się co się dzieje, to też bardzo ważne. Polecam, polecam, polecam. Naprawdę niewielu jest takich lekarzy jak doktor Bałasz: profesjonalnych i sympatycznych.

Opinia dodana przez: Adriana Kaczmarczyk
Radiolog Warszawa dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Położna

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)

Opinia dodana przez: Karina