dr n. med. Szymon Kujawiakdr n. med. Szymon Kujawiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł Doktora Nauk Medycznych uzyskał na podstawie Rozprawy Doktorskiej
„Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego". Uczestnik wielu szkoleń z zakresu ortopedii i traumatologii. Kierownik Oddziału Ortopedii Szpitala św. Wojciecha w Pozn...

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

Dla mnie lekarz rewelacyjny! Byłem u niego jako wsparcie i potrzeba konsultacji po innym lekarzu ( mam nadzieję, że teraz dr Kujawiak nie będzie zły za to co napisałem ), ale dzieki niemu i jego radom jeszcze ocaliłem kolano! Nie wysyła od razu pod skalpel, a stara się aby doprowadzić ( w moim przypadku ) do pełnej sprawności. Minęło kilka tygodni i stosuję się do zaleceń i jestem pod jego kontrolą. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Widać, że lekarz zna się w swojej dziedzinie, jest miły i godny zaufania. Oby takich więcej !!!

Po kilku miesiącach bezskutecznego leczenia kolana u innego ortopedy pan doktor Kujawiak na jednej wizycie postawił diagnozę i zadecydował o konieczności zabiegu. Po dwuch tygodniach przeprowadził artroskopię i w przeciągu 8 tygodni od wizyty u dr Kujawiaka do teraz problemy z kolanem zniknęły. Niesamowite jak to u kogo się leczysz wpływa na nasze życie. Ja w końcu mogę normalnie funkcjonować dzięki doktorowi Kujawiakowi. Polecam bez cienia wątpliwości !!!

to jest człowiek na odpowiednim miejscu i z odpowiednim podejściem! lekarz pomocny, wyjaśnia i efektywnie mnie leczy a to najważniejsze! jak się zapytałem o schorzenie kolegi pomógł bez wahania. Na prawdę godny polecenia!

Witam.Powiem tak.Jestem przykładem jak po 9 tygodniach zabiegu /zszycie ścięgna Achillesa/można znowu zacząć chodzić.O Doktorze Szymonie Kujawiaku zawsze będę miał zdanie że to Doktor przez duże D. Na pewno specjalista jeden z najlepszych w swoim fachu,człowiek bardzo miły,obiektywny,szczery i nadopiekuńczy.Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z Solumed. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Wspaniały, bardzo sympatyczny lekarz z troską zajmujący się pacjentem. Sam bez żadnych badań pomimo że miałam stwierdził cieśnie nadgarstka. Dwa dni temu zoperował, czuję się dobrze. Pozostanie moim lekarzem.

Potwierdzam lekarz ok w poniedziałek mnie operował jest wszystko w porządku w czwartek byłem w domu

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Doktor godny polecenia. Dość profesjonalne podejście do pacjenta.

Pan dr Szymon Kujawiak jest dobrym, kompetentnym, rzetelnym ortopedą. Zajmował się moimi zerwanymi więzadłami krzyżowymi kolana i już po kilku tygodniach od operacji mogłem normalnie chodzić, polecam.

Byłem wczoraj u doktora Szymona. Moje kolano trafilo w dobre rece. Poswiecil mi sporo czasu. Moze nieco mniej powiedzial jak mam o nie dbac, ale zasadniczo uwazam ze jest godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Słowackiego 8/10
Gabinety Lekarskie Kossaka 4
Kossaka 4/2
60-761 Poznań
NS ZOZ "MEDICUS"- Szpital
Plac Armii Poznań 3
63-000 Środa Wielkopolska
Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
klinika ortopedii dziecięcej
28czerwca
Poznań
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań