lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

5 Lipca 32a lok.11
Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

Medycyna estetyczna Szczecin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcam do wizyt u Pana Doktora, bo gdzie indziej znajduje się tak dobry specjalista ? Pełne zaangażowanie w sprawę z jaką zgłasza się pacjent, rzeczowe wytłumaczenie całego zabiegu i okresu rekonwalescencji. Doświadczenie widać tu gołym okiem. Polecam szczerze i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Misia
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Patrycja

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Ginekolog położnik Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Magda Wójcik
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Opinia dodana przez: Mariusz B
Terapeuta Szczecin mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.

Położna Szczecin mgr Zuzanna Filinowicz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Odzieżowa 12a
71-502 Szczecin

Pani zuzanna to.kompetentna osoba. Duzi w niej ciepłą i serdeczności. Czuwała nad moim maluszkiem i mna po porodzie. Podpowiadala co zarobić w danych sytuachach co do pielęgnacji dziecka i nie tylko. Jest wspaniała osobą, która z wielkim sercem wykonuję swój zawód.

Opinia dodana przez: Karolina
Ortopeda Szczecin lekarz Piotr Kominiak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Stanowczo za mało czasu poświęca pacjentowi jak na wizytę płatną zwaną konsultacją. W moim przypadku - kłującego bólu w kolanie, opuchlizny i zwiększonej ciepłoty kolana, doktor spytał się tylko o urazy mechaniczne, których nie miałem. Podotykał opuchnięte kolano, spytał, gdzie czuję ból, zgiął nogę w kolanie i postawił diagnozę - uciekania rzepki na bok (co ma swoją medyczną nazwę, której nie jestem w stanie zacytować) w związku z osłabieniem przyczepów mięśni, które są przyczepione do rzepki. Diagnozę tą miało potwierdzić badanie USG. Myślę, że lepiej zrobiłbym, gdybym to badanie wykonał gdzie indziej a nie u diagnosty, który ma dostęp w komputerze do diagnozy z mojej konsultacji u doktora. Oczywiście tak myślę dopiero teraz, ale nie żałuję tych pieniędzy, bo badanie to wykazało, że z moim kolanem wszystko jest w porządku (brak wody w kolanie, łękotka nie pęknięta, rzepka i przyczepy mięśni do rzepki w porządku). Miałem tylko stan zapalny i oczywiście uciekanie rzepki na bok przy zginaniu kolana jak w diagnozie doktora. Na kolejnej konsultacji, doktor bardzo się ucieszył, że badanie USG potwierdziło jego diagnozę. Zaaplikował mi na to cykl co tygodniowych ćwiczeń u rehabilitanta i potem samemu w domu przez okres jak mówił ok. 6 miesięcy (można sobie policzyć koszt tej rehabilitacji 24 tygodnie x stawka). Na moje pytanie o stan zapalny powiedział, że ćwiczenia pomogą. Mnie jednak zaniepokoiła podwyższona ciepłota mojego kolana (nawet rano, gdy się dopiero co obudziłem i kolano powinno być wypoczęte) i stan zapalny z badania USG i zacząłem szukać w internecie co takie objawy może powodować. I tak natknąłem się na DNA . Jest to tak zwana DNA moczowa, objawiająca się zwiększoną ilością kwasu moczowego we krwi, który nie został wydalony z organizmu, krąży z krwią po całym ciele i odkłada się w organach takich jak nerka a szczególnie w stawach w postaci białych ostrych kryształków, które drażnią chrząstki i główki kości powodując niewyobrażalny ból i zmiany zwyrodnieniowe stawów. Tyle wyczytałem w internecie i udałem się do mojej lekarki rodzinnej. Skierowała mnie ona na badanie krwi między innymi na zawartość kwasu moczowego. Wyniki były niekorzystne, wykazały w moim przypadku zawartość tego kwasu na poziomie 7 (nie podam jednostki) w skali 3,5-7. Lekarka przepisała mi tabletki na wypłukiwanie tego kwasu z mojego organizmu. Kuracja ma trwać 2 miesiące. Lecz już po kilku dniach przyjmowania tych tabletek moje kolano zmieniło się nie do poznania – znikła opuchlizna, ustały kłujące bóle (mogę już swobodnie poruszać się po schodach a nawet ostatnio podbiec do autobusu bez bólu)
Myślę, że ta opinia będzie przydatna dla innych ludzi i pozwoli im ograniczyć koszty konsultacji u takich lekarzy jak doktor Kominiak.
Nie muszę dodawać, że doktor nie postawił takiej diagnozy, ani nie zapytał, czy takie badanie na zawartość kwasu moczowego było robione. Czy nie zna objawów wywołanych przez kwas moczowy w stawach? Wątpię, więc taka moja ocena jego fachowości nastawionej tylko na kasę.