Lekarze Szczecin

Stomatolog Szczecin lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%
Medycyna estetyczna Szczecin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia
Stomatolog Szczecin lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Bardzo polecam przyszedłem z wielkim bólem zęba, zostałem przyjęty odrazu i bardzo szybko i profesjonalnie wyleczony. Gdyby nie doktor Magda pewnie pożegnalbym się z zębem.

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: erin
Ginekolog położnik Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Chirurg plastyczny Szczecin lek. med. Michał Piotrowiak

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Świetnie tłumaczy zawiły temat jakim jest rekonstrukcja piersi. Jest bardzo cierpliwy, poświęca wiele czasu na omówienie całego procesu operacyjnego łącznie ze sporządzeniem odręcznego zwymiarowanego rysunku. Rewelacja. Polecam.!
Opinia dodana przez: Irena