Stomatolog Wrocław

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Horbaczewskiego 53A
54-130 Wrocław

Mam bardzo doświadczone zęby, dlatego jestem przewrażliwiona na punkcie dentystów. Miałam przez dra robione wtórne leczenie kanałowe (spartolone przez kogoś innego), które zaczęło się od cierpliwego wyjaśnienia przebiegu, a jak się zaczęło, to cały czas było wiadomo co się dzieje, jaki jest postęp. Bardzo duża kultura osobista, poszanowanie pacjenta przez cały czas, nawet taki detal jak gumowa klamerka umożliwiająca trzymanie otwartej paszczy przez 2,5 godziny. Najważniejsze: udało się wszystko poprawić, ...
Opinia dodana przez: Natalia

Pytlik Dental Clinic 1
Poleska 11-15
51-354 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Leczenie stomatologiczne zawsze prowadzone jest kompleksowo, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a personel bardzo miły i również znający sie na swoim zawodzie. Mogę z czystym sumieniem polecić!!
Opinia dodana przez: Tomek
Do Pani doktor trafilam przypadkowo.Szukalam dentysty blisko miejsca zamieszkania.Wczesniej chodzilam do dentysty w centrum Wroclawia i nie do konca bylam zadowolona.Pani doktor Justyna jest bardzo kompetentna osoba,bardzo mila,usmiechnieta,wesola a co najwzniejsze bardzo duzo przekazuje wiadomosci na temat leczenia zebow.Ustala terminy do potrzeb pacjenta.Jestem bardzo,bardzo zadowolna z wizyt u Pani doktor.Polecilam ja swojej rodzinie i sa bardzo tez zadowoleni.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym Pania Justyne,super dentysta.Hanna.
Opinia dodana przez: Hanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BROCH-MED" s.c.
ulica Węgierska 6
52-114 Wrocław

Leczę się u Pani Doktor już nawet nie pamiętam od kiedy. Zawsze fachowo i na temat. Miła atmosfera i co najważniejsze - nie boli !
Opinia dodana przez: Jacek

Poradnia Stomatologiczna BADENT
Dembowskiego 22/1a
51-670 Wrocław

Nie sądziłem, że młody stomatolog może być tak kompetentny. Przy tym niezwykle uprzejmy. I to nie tak "marketingowo", ale naturalnie, szczerze. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Tomasz

Solskiego 4/3
Wrocław

Córka przepada za dr Małgosią, tylko u niej pozwala sobie leczyć zęby. Pani doktor ma anielską cierpliwość i doskonałe podejście do dzieci. Polecam każdej mamie takiego stomatologa! Leczymy w Yes Dent Nowa Ruda
Opinia dodana przez: Katarzyna W.

Gen.J.Hallera 139 / 2
Wrocław

obsługa super,jasne i precyzyjne wytłumaczenie moich problemów, fachowa obsługa

Kluczborska 26
50-322 Wrocław

Zdecydowanie polecam. Bardzo solidna i dokładna. Od wizyty u Pani Alicji nie przeraża mnie już leczenie kanałowe :)Pani Alicja przyjmuje prywatnie i na NFZ.

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

LUXMED

54-203 Wrocław

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem.
Robert Grobelny

IDD s.c. Buczak Bratek
ulica J. Piłsudskiego 18
50-033 Wrocław

Najlepsza Pani Doktor do której trafiłam ! Uprzejma, kompetentna, profesjonalne podejście do pacjenta, !!! Wizyty to czysta przyjemność! Słowa uznania dla przesympatycznej Pani asystentki , razem z Panią Doktór tworzą świetną drużynę do walki z chorymi zębami ! :)

Stomatolodzy w Wrocławiu