Stomatolog Wrocław

NZOZ Centrum Stomatologiczne "ESTETICA"
Wrocławczyka 40/1
50-375 Wrocław

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Obawiałam się bardzo efektów leczenia, Pani doktor wykonywała u mnie licówki bez szlifowania zębów - mój uśmiech wygląda pięknie i jestem na prawdę bardzo zadowolona z wykonanej pracy.
Opinia dodana przez: Weronika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzyckie Centrum Ortodontyczno - Stomatologiczne "OrtoDent"
ulica Skarbowców 122b
53-025 Wrocław

Trafiłam do doktora Mola trochę z przypadku bo szukałam pilnie pomocy a tylko on mi w okolicy przyjmował wtedy i udało się do niego szybko wbić. Okazało się, że konieczna jest kanałówka bo ząb był w takim stanie że inne leczenie nie wchodziło w grę. Dobra diagnoza szybkie
leczenie i już po pierwszej wizycie wróciła do domu z wielką ulgą, bez takiego ostrego bólu z jakim do gabinetu trafiłam
Opinia dodana przez: anna

Limed Specjalistyczne Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne
Inżynierska 49/U26
52-288 Wrocław

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą.
Stefania
Opinia dodana przez: Stefania

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Pani Agnieszka szybko i bezboleśnie zajęła się moim zębem, będąc przy tym bardzo uprzejmą i miłą. Polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy obawiają się wizyt u stomatologa!

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Polecam Panią Doktor, niezwykle uprzejma i fachowa jak na młodego lekarza.Kompetentna i szybka:) Świetnie rozplanowuje leczenie.Polecam:)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

Dentalest
ul. Antoniego Słonimskiego 3B
50-304 Wrocław

Lecze się u Pani doktor pare lat, bardzo miła, w pełni kompetentna, Polecam, lekarz godny zaufania.

KOCHam 100matologię Healthy Smile Clinic
Energetyczna 10a
51-151 Wrocław

Anioł nie kobieta! Punktualna, delikatna i dokładna. Wystarczy ze spojrzy i już wie, co w trawie piszczy. Moje dziecko też miało przyjemność poznać Panią dr.Karolinę, która zyskała sobie jego sympatię, a my nową dr.ciocię - którą uwielbiamy.
Opinia dodana przez: kati

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Profesjonalizm na najwyzszym poziomie! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne! Gabinet bardzo nowoczesny! Warto iść do tego stomatologa. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Basia

ul. Pilczycka 198e
54-144 Wrocław

Pani Doktor to świetny fachowiec. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność i poczucie doskonałej opieki medycznej. Proponuje najlepsze dla pacjenta rozwiązania, a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Po każdej wizycie jestem pod wrażeniem i dla mnie to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.
Opinia dodana przez: Ewa

Żeromskiego 69/71/29
50-312 Wrocław

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom.
Pozdrawiam Monika

Stomatolodzy w Wrocławiu