Stomatolog Szczecin

Stomatolog Szczecin lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia
Stomatolog Szczecin lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Bardzo polecam przyszedłem z wielkim bólem zęba, zostałem przyjęty odrazu i bardzo szybko i profesjonalnie wyleczony. Gdyby nie doktor Magda pewnie pożegnalbym się z zębem.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Od zawsze stomatolog kojarzył mi się z bólem. Moje przekonanie zmieniło się kiedy zupełnie przypadkowo odnalazłem gabinet na Bukowym. Jestem pod kilku leczeniach u Pana doktora (gorące pozdrowienia) i powiedzieć muszę jedno. Wiem, że będę się powtarzał ale... Profesjonalista w pełnym calu. Zabiegi wykonuje całkowicie bezboleśnie, mało tego samo znieczulenia praktycznie nie były przeze mnie odczuwane, później praktycznie zasypiałem na fotelu.Zaznaczę, były to leczenia kanałowe i rwanie ósemki. Później wysłałem ...
Opinia dodana przez: Tomek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
70-443 Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Loletta

dr n. med. Marta Gałęska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci ...

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.
Opinia dodana przez: Andrzej

Dar-Dent Specjalistyczny Gabinet Dentystyczy
ul. Łubinowa 85
Szczecin

Czy wizyta u stomatologa może być miła? Ano może. Pomijając rozdziawioną buzię i urządzenie odsysające ślinę, pobyt w gabinecie Dar-Dent jest po prostu przyjemny. Nie spotkałam się dotąd z taką cierpliwością i dokładnością, delikatnością i wręcz perfekcją w zajęciu się zębem - efekt leczenia za każdym razem został sprawdzony na zdjęciu RTG, robionym na miejscu w gabinecie.
Dobry człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecam, polecam, polecam.
Katarzyna S.
Opinia dodana przez: Katarzyna S.

Stomatolodzy w Szczecinie