Filtruj terminy

Psychiatra Specjalista

Psychiatra Wrocław lekarz Marek  Kukla

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Prywatna Praktyka Psychiatryczno-Psychologiczna Lekarz Chorób Wewnetrznych i Specjalista Psychiatra Ewa Giza i mgr Psycholog Marta Giza

Kołobrzeg

Nie polecam tej pani,w ogole nie pomaga w leczeniu choroby,tylko recepty wypisuje i daje skierowania do szpitala.
Opinia dodana przez: Kasia
Psychiatra Warszawa dr Renata Bobińska-Tyburska

dr Renata Bobińska-Tyburska

Psychiatra

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Super lekarz , super kobieta , super babka, od pierwszej wizyty wie jaki jest problem i potrafi pomóc.
Opinia dodana przez: Joanna

Tomasz Grzybowski specjalista psychiatra Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski "FIDES"
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

To wspaniały lekarz. Jest bardzo miły i serdeczny do pacjentów.

lek. med. Katarzyna Ratkowska

Psychiatra

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Od 15 lat leczę depresję a dopiero pierwszy raz spotkałam lekarza, który tak rzetelnie podchodzi do pacjenta. Polecam szczególnie dla tych co naprawdę potrzebują pomocy. Nie dla tych co sami wiedzą co im potrzeba.
Opinia dodana przez: Beata

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.

Prywatny Gabinet Psychiatryczny lek. med. Ewa Dereszak-Kozanecka Specjalista Psychiatra

Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom, jest bardzo uprzejma i przede wszystkim zaangażowana w swoją pracę. Zbiera dokładny wywiad, nie szafuje lekami, jej diagnozy są trafne, poza tym ma podejście holistyczne: szuka przyczyn choroby w życiu prywatnym i zawodowym pacjenta, doradza, jak zmienić sposób funkcjonowanie etc. Bardzo polecam!!
Opinia dodana przez: Pacjent
Psychiatra Ostrów Wielkopolski lekarz Joanna Gurańska

Gabinet psychiatryczny, wizyty domowe - Joanna Gurańska
Kolejowa 24a/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.
Opinia dodana przez: Stanisław Cichy

Specjalista