Wielkopolskie Rtg

lekarz Maciej Hassan-Bartz

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Profesjonalistka dysponująca najnowszym sprzętem. Taktowna i uprzejma. Potrafi rzeczowo i jasno przedstawić wyniki badania.
Wzbudza zaufanie sposobem bycia i ogromnym doświadczeniem.
Od ręki pełna dokumentacja badania (zdjęcia, opis) wykonane estetycznie i czytelnie (wydruk komputerowy). Wyposażenie i wygląd gabinetu zadbane, godne XXI wieku.
Opinia dodana przez: br

Krzysztof Lamch

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

naprawdę godny polecenia. sympatyczny, wszystko dokładnie mi wyjaśnił i pomógł.myślę,że częściej będę go odwiedzała

lekarz Jan Hantke

Prywatny Gabinet Lekarski
Konopnickiej 11 m. 1
60-771 Poznań

Wspaniały, kompetenty lekarz z którego usług korzystam już 29 lat - i to jest chyba najlepsza rekomendacja,że przez tyle lat nie zmieniłam lekarza. Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Alicja

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

Grota-Roweckiego 8
61-695 Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

lekarz Tomasz Jaskulski

Złota 11b
64-920 Piła

Pan Doktor to wspaniały lekarz, jest prawdziwym profesjonalistą. Prowadził moją ciąże ale poza tym po ciąży objął mnie opieką kompleksową czyli zadbał o mnie fizycznie i psychicznie. Jestem obecnie po zabiegu korekty krocza, którą wykonał Pan Doktor odmienił moje życie ( i mojego męża też). Nie musi to tak wyglądać kobiety wiecie o czym mówię nie bójcie się wyrażać swoich potrzeb. Doktor Jaskulski to najlepszy lekarz z jakim miała do ...
Opinia dodana przez: Magda

Krzysztof Lamch

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Beata Kubiaczyk-Paluch

Słowiańska 55 C
Poznań

Czytając różne opinie w internecie na temat "dobrych" lekarzy w Poznaniu, postanowiłam dodać swój post na temat pani Doktor. Zwiedziłam różne gabinety lekarskie i dopiero doktor Kubiaczyk znalazła rozwiązanie mojego problemu, po wielu badaniach. Leczę się u pani doktor ok 3 lata. I nie zamieniłabym na innego lekarza pomimo tylu lat.Jest kompetentna, sympatyczna, nie naciąga i rzeczowo odpowiada na pytania, których jest wiele. Pomimo kilku prób nie udaje mi się ...

Mirosław Bołzan

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.