lekarz Robert Zieliński

Rehabilitant

2,7
2,7
2,3

Witam. Mi Bardzo pomagają zalecenia lekarza. Czy to masaż czy ćwiczenia trzeba systematyczności. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to trzeba samemu ćwiczyć w domu. Lekarz to nie mechanik. Polecam

Do lekarza Zielińskiego zgłosiłam się z chorym kręgosłupem. Leczył mnie masażami. W tym czasie miałam kilka wizyt. Za każdym razem kasował mnie za wizytę. Zaniepokojona udałam się na konsultację do Warszawy. Okazało się, że mam dość poważne schorzenie, na które nie pomogą masaże. Ponadto zostałam źle zdiagnozowana przez Zielińskiego. Traktował mnie jak gdybym nic nie rozumiała. Odniosłam wrażenie, że mnie nie leczył a jedynie kasował za wizyty. W Ostrołęce nie ma konkurencji, a to bardzo źle.

żenada, liczy się tylko kasa, zero dobra pacjenta, Odnoszę wrażenie, że nie leczy a jedynie kasuje za wizyty. W Ostrołęce nie ma konkurencji, a to bardzo źle.