Reumatolog Wrocław

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .
Bardzo szybko przyjmuje pacjentów - bez zbędnego oczekiwania
Opinia dodana przez: Ela Prive

M. Hłaski 63
Wrocław

Wspanialy lekarz godny polecenia.Profesonialne podejscie do pacjenta umiejetnosc wytlumaczenia choroby Polecam
Opinia dodana przez: Mirka

Pretficza 40L/3b
53-407 Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

ASK
Wrocław, Borowska
Wrocław

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Wspaniały lekarz, bardzo życzliwy i uprzejmy w stosunku do pacjentów. Jest zaangażowany i chętny do udzielenia pomocy choremu. Kompetentny i z dużą wiedzą lekarską. W moim przypadku zastosował najnowocześniejsze światowe leczenie, które przyniosło doskonałe rezultaty. Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora. Być może czekał mnie wózek inwalidzki, ale dzięki pomocy Pana doktora, teraz nadal mogę cieszyć się życiem bez bólu jaki wcześniej odczuwałam każdego dnia. Z całą odpowiedzialnością polecam ...
Opinia dodana przez: JOLA

Pilczycka 107 lok. 3
54-150 Wrocław

Lekarz, jakich już dzisiaj mało. Otwarte na pacjenta, przyjmuje świątek ,piątek, genialne podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Poleci innych specjalistów i wcale nie jest droga.
Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

Joanna Krywejko

Reumatolog, Internista

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

Miałem przyjemność być obsłużony przez panią doktor podczas wizyty na SOR w szpitalu przy ul. Fieldorfa we Wrocławiu. Pani doktor była bardzo uprzejma, profesjonalna, a przede wszystkim udzieliła mi trafnej i szybkiej pomocy i zaleceń co do dalszego postępowania. Nikt wcześniej, mimo kilku wizyt u innych lekarzy w kilku dniach poprzedzających moją wizytę na SOR, nie potrafił zdiagnozować mojego problemu. Pani doktor bardzo dziękuję za poświęcony czas i fachowe podejście, ...
Opinia dodana przez: Michał

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Gorąco polecam. Pani doktor jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Bardzo dużo Jej zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Magda

Sukielicka 16
Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Specjalista w dziedzinie reumatologii. Zainteresowana pacjentem i chorobą. Polecam

Reumatolodzy w Wrocławiu