Reumatolog Warszawa

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.
Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marek
Reumatolog Warszawa dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Ireneusz Mizerski

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

To przede wszystkim normalny człowiek. Odpowiada na pytania, które dręczą pacjenta. Jest przystępny i wykazuje troskę o pacjenta. Polecam go z pełnym przekonaniem innym chorym. Samemu doktorowi dziękuję za wizytę. To bardzo dużo - umieć rozmawiać z chorym człowiekiem i sprawić, żeby po wyjściu z gabinetu nie poczuł się załamany i pozostawiony sam z ciężką chorobą.

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.
Opinia dodana przez: Marcin

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!
Opinia dodana przez: Bożena Olive

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Karolkowa 59A/30

Wspaniała lekarka, bardzo oddana pacjentom, delikatna, subtelna. Profesjonalnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta, stawia trafne diagnozy i wskazuje bardzo skuteczne sposoby leczenia i profilaktyki. Polecam szczególnie w chorobie RZS
Opinia dodana przez: HANNA

Reumatolodzy w Warszawie