Filtruj terminy

Reumatolog Poznań

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Najlepsza reumatolog w Poznaniu.
Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo.
Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.

Najlepsza reumatolog w Poznaniu.
Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo.
Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.

Opinia dodana przez: Lidka

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Poznań

Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Jestem pod opieką Pani doktor od 26 kwietnia 1982 roku, to Ona zdiagnozowała u mnie ZZSK (choroba występuje głównie u mężczyzn), wcześniej lekarz (wówczas) rejonowy leczył mnie przez lata na nerki aplikując cały czas tylko pyralginę w zastrzykach, nie chodziłam, leżałam, na szczęście nie rozwalił mi ich.

Pani doktor Kuczyńska, po przeprowadzeniu badań od razu do rozpoznała chorobę uświadamiając przy tym, że na to nie ma cudownego lekarstwa, są tylko leki przeciwbólowe, pozostaje gimnastyka i rehabilitacja, jak to powiedziała: ćwiczyć, drapać z bólu ściany, płakać ale ćwiczyć!! Tak, więc zgodnie z zaleceniami ćwiczę, ćwiczę...., dzięki temu i dzięki Pani doktor nie jestem po tylu latach wygięta w pałąg!!
Pani doktor Małgorzata Senger-Kuczyńska jest największym autorytetem z zakresu reumatologii!!
Pani doktor jest przy tym bardzo miła, sympatyczna i poświęca bardzo dużo uwagi i czasu każdemu pacjentowi bez względu na wiek i pochodzenie!!
Z czystym sumieniem i szczerze polecam Panią doktor!!

Opinia dodana przez: Jadwiga

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Bardzo dobre podejście do dziecka i rodzica, zawsze potrafiła uspokoić!
Moja Maja cieszyła się na każdą wizytę u Pani doktor od lizaczków!
Pozdrawiamy mama z Mają z Ostrowa

Moja Maja cieszyła się na każdą wizytę u Pani doktor od lizaczków!
Pozdrawiamy mama z Mają z Ostrowa

Opinia dodana przez: Joanna

uni lubelskiej
Poznań

Świetny bardzo doświadczony lekarz. Da się zauważyć że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i odpowiednim zainteresowaniem. Przede wszystkim bardzo miły i przyjemny w rozmowie,a co jest rzadkością-słucha pacjenta co skutkuje kompleksowymi badaniami w kierunku zgłoszonych dolegliwości​. Polecam wszystkim którzy mają problemy reumatyczne. Żałuję tylko że tak późno do niego trafiłem.

Opinia dodana przez: Ryszard

ul. Pawła Włodkowica 12
60-334 Poznań

Mój przypadek był bardzo ciężki, ponieważ nie mogłam sama chodzić.
Po przyjęciu przez panią doktor bez zapisu oraz po za kolejką (dzięki uprzejmości pacjentów) zostałam kompleksowo zbadana oraz przeprowadzono ze mną dokładny wywiad, na podstawie którego pani doktor przepisała leki i na drugi dzień mogłam chodzić już o kulach, dodatkowo skierowała mnie na dalsze szczegółowe badania w celu dokładnej diagnozy.
Oprócz tego że jest wspaniałym lekarzem jest również bardzo ciepłą ...

Mój przypadek był bardzo ciężki, ponieważ nie mogłam sama chodzić.
Oprócz tego że jest wspaniałym lekarzem jest również bardzo ciepłą i miłą osobą, dla której liczy się dobro pacjenta.
Jak najbardziej polecam. Takie podejście i takie osoby przywracają wiarę w lekarzy.

Opinia dodana przez: Asia

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Być może w przypadku kiedy się tej Pani płaci za wizytę, to jeszcze coś z siebie wydusi i być może, że jako reumatolog ma coś do powiedzenia. Natomiast jako lekarz orzecznik w ZUS, w sprawach dotyczących urazów wewnętrznych z dziedziny ortopedii...no jak można się domyślić - wie niewiele i robi wszystko, żeby ludzie ze schorzeniami wracali do pracy. Nie była w stanie stwierdzić moich uszkodzeń bez USG, ale pomimo wyraźnej dokumentacji, w środku leczenia przez ortopedę z Certusa, przerwała moje zwolnienie.
Szanowna Pani, że Pani może sobie spojrzeć w twarz w lustrze, nie spluwając na nie - podziwiam...

Opinia dodana przez: Ewa

Przemysłowa 15 lok. 17
63-100 Poznań

Lekarz reumatolog Furmaniuk Marian jest wspaniałym,kompetentnym lekarzem,z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Biskupińska 31
60-463 Poznań