Rehabilitant Wrocław

Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji CELMED
Celtycka 15/17
54-153 Wrocław

Prawdziwy lekarz i prawdziwy człowiek . Dziękuję Pani Doktor . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy , jak Pani Doktor , życie chorego byłoby znośniejsze .

Michał Sidelnik

Rehabilitant, Masażysta

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co ...
Opinia dodana przez: Stachowiak

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Ostrowskiego 3
Wrocław

Polecam bardzo! Jest rzeczową, kontaktową, ciepłą i przesympatyczną osobą. Doskonały fachowiec, posiadający dużą wiedzę i umiejętności. W jasny sposób umie wszystko wytłumaczyć odnośnie leczenia, terapii itp. Osoba, która cały czas pogłębia wiedzę jeżdżąc na różne kursy i konferencje. Uratowała mój bark po wypadku, gdzie lekarze sami byli zdziwieni, gdyż mówili, że nie będę nim ruszał. Ponadto jest to osoba do której w każdej chwili można zadzwonić z problemem i która ...
Opinia dodana przez: Maciej Nenko

Bobath Centrum Rozwoju Dziecka
Długa 28a
51-180 Wrocław

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Małgorzata Augustyn

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Gabinet Fizjoterapii REHA POINT
ul. J. Haukego- Bosaka 27
Wrocław

Pani Gosia ma wspaniałe podejście do dzieci,nasza córcia miała fatalnie ustawione łopatki i koślawe stopy. Dostałyśmy kilka ćwiczeń, które córka wykonuje w domu i po kilku tygodniach już było widać zmiany.Bardzo polecamy,prawdziwy rehabilitant,który zna się na rzeczy.

mgr Andrzej Studziński

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Kompleksowa Rehabilitacja Mobilna
ul. Ołtaszyńska 92c/5
53-034 Wrocław

Poleca serdecznie Pana Andrzeja! Fachowa wiedza i kompetencje interpersonalne powdója bardzo dobrą opinie na temat fizjoterapeuty. Gabinet nie za duzy ale odnowiny i bardzo elegancki! Nowy sprzęt medyczny i chęc pomocy sprawiły, że wróciłem do niego z kolejnymi dolegwiłościami! na pewnpo do niego wróce w razie potrzeby.

Katarzyna Urban

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka z ogromną wiedzą. Słucha, odpowiada na wszystkie pytania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój syn była rehabilitowany przez Pania Katarzynę z bardzo dobrym efekem. Rehabilitacja trwała tylko tyle ile trzeba było (bez "naciagania" na dodatkowe koszty). polecam w 100%.

mgr Bartosz Bomba

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! ...

Rehabilitanci w Wrocławiu