Rehabilitant Łódź

mgr Michał Kaczmarek

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Miły, sympatyczny, młody fizjoterapeuta. Brdzo fajnie prowadzi zajecia z małym dzieckiem, a mi jako matce pokazał jak moge ćwiczyć w domu. POLECAM

wodnika 7
Łódź

Pan Paweł jest bardzo kompetentną osobą. Wszystko tłumaczy i ma bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest dokładny podczas wywiadu i trafnie dobiera terapię. Specjalizuje się w terapii manualnej kręgosłupa. Jest bardzo serdeczny i sympatyczny. Gorąco polecam.

Al. I Dywizji 4/9
91-836 Łódź

Pani doktor podchodzi do problemów dziecka holistycznie, jest dokładna, cierpliwa, a przy tym bardzo sympatyczna i uprzejma. Pomogła synowi z obniżonym napięciem mięśniowym.
Bardzo kompetentny pediatra.
Opinia dodana przez: Mira

Kwiatów Polskich 20/2
94-214 Łódź

Dziś zaliczyłam pierwszą wizytę u pani doktor Moniki Janowskiej- Maus. Wspaniały człowiek, spokojna, opanowana, ma czas dla pacjenta, mówi językiem bardzo prostym, zrozumiałym. Jestem przebadana, dostałam skierowanie na rehabilitację.Nawet zostałam poinformowana z jakich zabiegów nie powinnam korzystać. Jestem po wylewie i udarze. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

Małgorzata Kaczmarek

Rehabilitant, Okulista

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

Poradnia
Kilińskiego 85
90-119 Łódź

Doktor o wyjątkowym podejściu do pacjenta. Już od chwili otworzenia drzwi do gabinetu śledzi zachowanie pacjenta, zwraca uwagę na drobiazgi, mimikę przy wykonywaniu wszelkich ruchów... Widzi więcej, niż chcemy pokazać. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i zauważa szczegóły, które mogły przyczynić się do naszego cierpienia. Cierpliwie prowadzi dialog, tłumacząc przyczyny oraz nakreślając plan leczenia. Bardzo dobry diagnosta. Miałam poczucie, że jestem u lekarza, dla którego medycyna jest Jego życiem i całym ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Olbińska

mgr Bartosz Mitkowski

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Pracownia diagnostyczna
Zachodnia 60
90-403 Łódź

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Bartkiem. Miły, uprzejmy i kompetentny fizjoterapeuta. Potrafi podnieść na duchu. Staw kolanowy jest w coraz lepszym stanie.

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Życzę każdemu tak dobrego lekarza i profesjonalnego podejścia do pacjenta. Leczę się u różnych lekarzy ale z tak fachowym podejściem do problemów pacjenta spotkałem się pierwszy raz. Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

Rehabilitanci w Łodzi