Rehabilitant Białystok

Centrum Medyczne Hansa-Rehabilitacja

15-732 Białystok

WYJĄTKOWO KOMPETENTNA,ŻYCZLIWA,NIE WYJDZIE Z GABINETU NIE UDZIELAJĄC POMOCY OSTATNIEMU PACJENTOWI,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA,NIGDY NIE ZMĘCZONA,UDZIELI WSZYSTKICH MOŻLIWYCH INFORMACJI.TO WYJĄTKOWY LEKARZ.

mgr Daniel Szerszunowicz

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Wojewódzki Szpital Zespolony

Białystok

Zdecydowanie polecam Pana Daniela, sympatyczny, konkretny i przede wszystkim ma bogatą wiedzę. Po 5 miesiącach intensywnych ćwiczeń postawił moją mamę (po udarze) na nogi. Jeszcze raz dziękuje i polecam Pana Daniela

15-732 Białystok

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Wykorzystuje nowoczesne metody rehabilitacji, polecam wszystkim potrzebującym postawienia na nogi.

Białystok

Ciepła, otwarta kobieta - "Anioł", uwielbiana zarówno przez pacjentów jak i personel. Dokładnie wie jak można pomóc w różnorodnych dolegliwościach, wykorzystuje nowoczesne metody w rehabilitacji.

mgr Robert Sierpiński

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Vertebra
ul. Sybiraków 5 lok. 8U
15-204 Białystok

Uczciwość i uprzejmość połączone z wiedzą i kompetencją, nie stoi w miejscu, doskonali swe umiejętności, wymienia sprzęt na nowocześniejszy, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Eugenia

Magdalena Jakoniuk

Stomatolog, Rehabilitant

Sienkiewicza 81/3
Białystok

W moim odczuciu kompetentna i konkretna osoba. Mimo,że wizyta była prywatna a leczenie dopiero rozpoczęte i nie wiem jaki będzie jego ostateczny koszt nie wyczułam u pani dr próby podlizywania się w celu osiągnięcia zysku.Poza tym nie nachalnie miła, a przy tym ładna osóbka. polecam.

15-732 Białystok

wnikliwie prowadzi wywiad,stosowane leczenie jest skuteczne. Interesuje się nie tylko chorobą która leczy, ale wszystkimi dolegliwościami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: anowak

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Pan dr poświęca sporo czasu na wizytę, więc warto uzboić się w cierpliwość oczekując na wizytę. Lekarz kompetentny, zebrał wywiad, przeprowadził badanie, bez żadnego "ale" skierował na zabiegi. Polecam

15-732 Białystok

Na wizytę u Pani doktor czekałam pół roku (NFZ) i wychodząc z gabinetu byłam w szoku. Pani doktor była nieprzyjemna. Mam chory kręgosłup, a ona powiedziała że w odcinku lędźwiowym nic tam takiego nie mam, bo zwyrodnienie jest od dawna, więc ona nie wie co mnie tam boli. "W odcinku szyjnym faktycznie jakieś zwyrodnienia są, ale powinna pani leczyć się u neurologa. Dlaczego pani nie leczy się u neurologa" Nie ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Kułak