Rehabilitant

mgr Julia Zbożna - Lichoń

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Rehabilitant Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek

mgr Michał Dachowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Rehabilitant Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
Rehabilitant Bydgoszcz mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.
Opinia dodana przez: Radek
Rehabilitant Warszawa mgr Iwona Janus-Matyszkiewicz

mgr Iwona Janus-Matyszkiewicz

wizyta już od 120

Peron 8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji
Królewska 47/14
Śródmieście, Warszawa

Iwonka rewelacyjnie przeprowadziła wywiad i kolejne wizyty. Przez cały czas była skupiona na mnie oraz na moim problemie. Poza rozwiązaniem mojej dolegliwości pokazała mi jak postępować aby problem nie nawracał. Z całego serca polecam rehabilitację u Iwonki oraz jej zespołu. Jestem mega zadowolony i szczęśliwy, że znalazłem to miejsce.
Opinia dodana przez: Krystian
Rehabilitant Mielec mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina
Rehabilitant Szczecin mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.
Rehabilitant Warszawa mgr Grzegorz Olkowski

mgr Grzegorz Olkowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Mam już trochę lat na karku i gdybym miała wspomnieć lekarzy, którzy opiekowali się mną w życiu to tego rehabilitanta umieszczam w pierwszej trójce najbardziej kompetentnych oraz robiących na mnie wyjątkowe wrażenie i wzbudzających zaufanie. Znana jest powszechnie sytuacja w polskiej Służbie Zdrowia, ale także w prywatnych lecznicach i to jak wygląda tzw. państwowa rehabilitacja. Ten przemiły i bardzo inteligentny człowiek proponuje opiekę na najwyższym poziomie kultury, sympatycznej atmosfery i ...
Rehabilitant dziecięcy Warszawa mgr Anna Wysocka

mgr Anna Wysocka

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka
Warszawa ul. Laurowa 39
Białołęka, Warszawa

Do Pani mgr Anny Wysockiej trafiłam z synkiem gdy miał 2 miesiące i to był dzień, który okazał się najlepszą inwestycją w przyszłość mojego syna. Gdy Karol miał 3 tygodnie i kładłam go na brzuszku krzyczał strasznie i układał się w rogalik, dużo ulewał i mało spał. Zwróciłam na to uwagę położnej i pediatrze, powiedzieli, że to normalne, a rogalik, że w brzuchu tyle czasu leżał i ma prawo być ...
Opinia dodana przez: Karolek z mamą Patrycją