Rehabilitant Dziecięcy Wrocław

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Bobath Centrum Rozwoju Dziecka
Długa 28a
51-180 Wrocław

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Małgorzata Augustyn

Gabinet Fizjoterapii REHA POINT
ul. J. Haukego- Bosaka 27
Wrocław

Pani Gosia ma wspaniałe podejście do dzieci,nasza córcia miała fatalnie ustawione łopatki i koślawe stopy. Dostałyśmy kilka ćwiczeń, które córka wykonuje w domu i po kilku tygodniach już było widać zmiany.Bardzo polecamy,prawdziwy rehabilitant,który zna się na rzeczy.

mgr Andrzej Studziński

Kompleksowa Rehabilitacja Mobilna
ul. Ołtaszyńska 92c/5
53-034 Wrocław

Poleca serdecznie Pana Andrzeja! Fachowa wiedza i kompetencje interpersonalne powdója bardzo dobrą opinie na temat fizjoterapeuty. Gabinet nie za duzy ale odnowiny i bardzo elegancki! Nowy sprzęt medyczny i chęc pomocy sprawiły, że wróciłem do niego z kolejnymi dolegwiłościami! na pewnpo do niego wróce w razie potrzeby.

Katarzyna Urban

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka z ogromną wiedzą. Słucha, odpowiada na wszystkie pytania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój syn była rehabilitowany przez Pania Katarzynę z bardzo dobrym efekem. Rehabilitacja trwała tylko tyle ile trzeba było (bez "naciagania" na dodatkowe koszty). polecam w 100%.

lekarz Marek Mularczyk

Centrum Leczenia Bólu

Wrocław

Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny.
Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie.
Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty ...
Opinia dodana przez: Robert

mgr Marlena Przewłocka