Rehabilitant Dziecięcy

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka
Warszawa ul. Laurowa 39
Białołęka, Warszawa

Do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka trafiliśmy ze względu na nadmierną płaczliwość, brak snu oraz nadpobudliwość Córki Marceliny. Podejrzewaliśmy również, że Córka może mieć problem z nadmiernym napięciem mięśniowym, co zauważyliśmy poprzez wyginanie się Jej mocno do tylu. Początkowo uczęszczaliśmy na rehabilitację do pani Sylwii Skawińskiej. Jest to osoba godna polecenia. Prowadzona przez Nią terapia przynosiła efekty, jednak do czasu. W pewnym momencie Córka zaczęła robić wszystko, aby ...
Opinia dodana przez: Katarzyna, Paweł i Marcelina
Rehabilitant dziecięcy Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta

90-032 Łódź

„Baby” Usługi Rehabilitacyjne Katarzyna Zygmunt-Lasia
Lubin, ul. Budowniczych 31A
Polkowice

Bardzo polecam..!! Pani Kasia jest profesjonalnym, znakomitym fizjoterapeutą i wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do Niej z 3- miesięczną córeczką, u której podejrzewano podwyższone napięcie mięśniowe. Szanuję Panią Kasię za ogromną wiedzę, doświadczenie zawodowe, zdroworozsądkowe podejście oraz życzliwość wobec małego pacjenta jak i jego rodziny. Po prostu fizjoterapeuta z powołania..!! Pani Kasiu serdecznie dziękujemy..!
Opinia dodana przez: Gosia

mgr Sylwia Piorun

AKTIS Sylwia Piorun

59-220 Legnica

Pełen profesjonalizm, moje dziecko ma skoliozę, trzeba było zrobić trg, rotacja powyžej 5 stopni ( wreszcie wiem o co chodzi).
Polecam , polecam

Monika Sirant

SIR-MED Usługi fizjoterapeutyczne

Bydgoszcz

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego ...

lekarz Iwona Szymkuć

Katedra i Klinika Rehabilitacji Szpital Uniwersytecki Nr 1

Bydgoszcz

Świetny lekarz. Fantastyczne podejście do dzieci. Moje córeczki są w wieku: 6 i 1,5 roku i nic sie nie bały pani doktor. Uśmiechały się do niej i wykonywały wszelkie polecenia. Profesjonalista w 100%. Polecam Centrum rehabilitacji i masażu na ul. ks Piotra Wawrzyniaka. Fachowa obsługa, doradzą, przesympatyczni rehabilitanci. Pani doktor wszystko tłumaczy co i jak także my jestesmy z mezem zadowoleni.

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

dr Martyna Brychcy

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

wizyta już od 60

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
58-540 Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja ...
Opinia dodana przez: magdalena