lekarz Rafał Ufnalewskilekarz Rafał Ufnalewski - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

Jestem pacjentką doktora od kilku lat, kiedy to operował mnie z powodu torbieli jajnika. Teraz prowadzi mnie w ciąży. Na wizyty chodzę z prawdziwą przyjemnością, choć czasami trzeba niestety trochę zaczekać zanim się wejdzie do gabinetu.Doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentek, ale nigdy nie odmawia jak się coś dzieje i zostaje po godzinach, żeby przyjąć wszystkie pacjentki.Czasami nawet do późnych godzin nocnych. Widać , że jest czasami zmęczony, ale zawsze uśmiechnięty. Na pewno jest godny polecenia.

Dzisiaj byłam u Pana Doktora w Gabinecie przy Aleji Pokoju. To prawda , że doktor ma dużo pacjentek i trzeba długo zaczekać. Ale uważam , że naprawdę warto. Świetny diagnosta o wysokiej kulturze osobistej. Bardzo mi pomógł. Napewno polecę go wszystkim koleżankom.Poza tym ma duże zniżki dla studentów.

Dzisiaj byłam u Pana Doktora w Gabinecie przy Aleji Pokoju.

Bardzo rzetelny lekarz.Widać że pracuje z powołania a nie dla pieniędzy.Bardzo mi pomógł.Mogę go polecić w 100 procentach.Koleżanki które chodzą do doktora też go chwalą.

Szczerze mówiąc nie poszłam do tego lekarza z polecenia. Na tej właśnie stronie znalazłam opinie. Uwierzyłam i poszłam. Niesamowity lekarz, bardzo delikatny, spokojny. Odpowiada na każde pytania, rzeczowy, kompetentny. Zamierzam do niego chodzić i mam nadzieje że nie zawiedzie zaufania, które u mnie zdobył.

To najlepszy ginekolog jakiego dotychczas poznalam. Pierwszy raz jestem tak bardzo zadowolona z wizyty... Naprawdę świetny fachowiec, sumienny, miły, bada delikatnie, udziela rzetelnych informacji, nie przyspiesza wizyt, tlumaczy wszystko, stwarza milą atmosferę. Polecam! Dodatkowo studentki maja zniżki, Usg z wizyta 80 zl!

Byłam niedawno u doktora w sprawie antykoncepcji. Naprawdę super lekarz. Najpiwerw zebrał dokładny wywiad, wypytując nawet o choroby dwa pokolenia wstecz. Dokładne badanie. USG dopochwowe. Co najważniejsze bada piersi i zaleca samobadanie ich co miesiąc, zawsze po miesiączce. Pan doktor uśmiechnięty, wprowadza atmosferę spokoju. Udziela bardzo wyczerjących odpowiedzi na zadawane pytania. Myślę że to bardzo doby lekarz.

Myślę że to bardzo doby lekarz.

Jestem studentką, dzięki zniżce za wizytę wraz z USG, zapłaciłam 70 zł. Koszt cytologii to 40 zł. Każda jego decyzja, sposób leczenia jest oparta o sensowną teorię. Naprawdę polecam.

Chodzę od niedawna do tego lekarza, z polecania znajomej. Ona chwaliła go, że taki delikatny itd. Ja też muszę przyznać, że jest wręcz rewelacyjny. Nie chodzi tu o uśmiechy i formy grzecznościowe, ale o rzeczowość i konkretność, które najbardziej sobie cenię zwłaszcza u lekarzy którzy mnie leczą. Ten lekarz jest naprawdę godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, bardzo konkretny. Prowadzi mnie teraz w ciąży. Poprzednio wyleczył mnie, gdzie inni załamywali ręce i chcieli kroić. To naprawdę świetny fachowiec i w dodatku bardzo miły. Pełna kultura.

Doskonały lekarz. Bardzo kompetentny. Pracuje z ogromnym zaangażowaniem. Gabinet bardzo dobrze zorganizowany. Rejestracja przez internet bardzo praktyczna i wygodna.