lekarz Rafał Ufnalewskilekarz Rafał Ufnalewski - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie. Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę. Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za poprawienie mojego stanu zdrowia. Z całego serca polecam Doktora każdej kobiecie.

Z całego serca polecam Doktora każdej kobiecie.

Byłam bardzo zaskoczona jak miła może być wizyta u ginekologa. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wysłuchał moich często średnio sprecyzowanych obaw, traktował mnie poważnie i wykrył w USG to, czego inni lekarze nie dostrzegli. Doktor jest bardzo taktowny i szarmancki. Kiedy juz ubrana dochodziłam do jego biurka wstał i poczekał aż ja usiądę, dopiero sam usiadł, po czym wszystko powoli i dokładnie wyjaśnił. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania.

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

Przekazuję serdeczne podziękowania za opiekę lekarską, no i oczywiście jej skuteczne rezultaty :))))))))

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

Nie da się wyleczyć pacjenta gdy leczy się objawy a nie przyczynę. Brak badań dotyczace przyczyn nieprawidlowosci , brak badan sprawdzajacych kurację czy jest skuteczna. W ciemno następny hormon. To nie leczenie to zgaduj zgadula . Straszenie guzem , bezplodnoscia !!! Na jakiej podstawie ???

Razem z żoną zostaliśmy skierowani do lekarza pierwszego kontaktu bo drugi nam nie wyszedł. Ciężki przypadek. Póżniej zostaliśmy przekierowani do doktora Rafała z polecenia i jest świetnie. Diagnoza w pełni trafiona. Zadowolony mąż Dariusz wraz z rodziną.

Polecam Pana Rafała, prowadził dwie ciąże żony. Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. Miły, uprzejmy oraz godny zaufania.

Pan doktor Rafał Ufnalewski prowadził mnie w ciązy. I bardzo jestem mu wdzięczna , że nie stracił do mnie cierpliwości. Te setki telefonów , które ode mnieo dbierał nigdy nie tracąc cierpliwosci. Niestety musiałam dzwonić często bo mieszkałam w tym czasie w Irlandii a na wizyty przyjeżdzałam specjalnie do Krakowa. Niestety duża odległość sprawiała , że często dzwoniłam do Pana Doktora. Doktor zawsze nawet w nocy znajdował dla mnie czas i wszystko cierpliwie tłumaczył. Jestem juższczęśliwą mamusią kochanego Mateuszka. I to wszystko dzięki Doktorowi Ufnalewskiemu.

Doktor jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Chodzę do niego już dość długo bo jakieś 2 lata i uważam że jest naprawdę doskonały w tym co robi. Ma niestandrtowe podejście do pacjentek ale także do chorob i ich leczenia. Ja trafiłam do doktora po wizytach w wielu poprzednich gabinetach , tak że maogę porównać- uważam że doktor jest znakomity. Wyleczył mnie choć poprzedni lekarze do których chodziłam rozkładali bezradnie ręce, nie mogąc wyleczyć mnie. Doktorowi Ufnalewskiemu dość szybko to się udało.