lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Najlepszy z najlepszych.Nie ma drugiego takiego lekarza.Polecam każdej pacjentce.A poza tym niezwykle przystojny.

Oczywiście 100 procent zadowolenia PAN doktor Schyller jest najlepszym ginekologiem ktorego znam.

Prowadził moje dwie ciąże, profesjonalista w każdym calu, mam do niego 100% zaufanie, tak prowadzi rozmowe, całą wizytę, że całe zdrnerwowanie i ewentualne zawstydzenie pacjętki nie ma miejsca. POLECAM !!!

Jestem pacjentką od 5 lat i jestem pod wrazeniem!Niesamowity kontakt,kompetencja,poprostu super!

Ogólne wrażenie ok, jednak co do pewnych szczegółow mam zastrzeżenia np. barak było pyt czy jestem dziewica itp, a to jest istotne przynjamniej jak dla mnie.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! Gdyby nie on pewnie nigdy nie moglabym miec dzieci. Jestem w 14tc. Dziekuje!

w życiu nie widziałam lepszego lekarza! polecam wszystkim;)

w życiu nie widziałam lepszego lekarza! polecam wszystkim;)

Nie polecam go żadnej kobiecie prowadził moją ciąże w taki sposob ,ze w ostatnim miesiacu zrezygnowałam z jego usług,gdyż mogłam stracic przez niego dziecko.