lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Pan doktor jest niesamowicie miłym, kompetentnym i taktownym człowiekiem, do tej pory myślałam ze takie wizyty to tylko prywatnie a jednak okazało sie ze istnieją jeszcze lekarze dla których liczy sie pacjent. 100% zadowolenia.

Pan doktor to najlepszy ginekolog w mieście!! Polecam go każdej kobiecie! szkoda tylko, że nie pracuje w szpitalu, chciałabym aby w przyszłości odbierał mój poród, czułabym się bezpiecznie- tak jak na każdej wizycie;)

naprawdę kobiety macie racje doskonały lekarz nie da się po prostu tego opisać.

naprawdę kobiety macie racje doskonały lekarz nie da się po prostu tego opisać.

Super lekarz, świetne podejście, pełen komfort. oceniam go na 6+ widzę ze jedna z Pan napisała koszt wizyty 50 zł, czy Pan doktor przyjmuje prywatnie? proszę o namiary

Super lekarz, świetne podejście, pełen komfort. oceniam go na 6+

zawsze wszystko tłumaczy, i chętnie odpowiada na pytania

zawsze wszystko tłumaczy, i chętnie odpowiada na pytania

Najlepszy lekarz na całym świecie!!!! Panie doktorze jeśli Pan to czyta to proszę zatrudnić się na jakiejś porodówce :) wszystkie kobiety będą Panu wdzięczne :) Polecam:)

Najlepszy lekarz na całym świecie!!!!
Polecam:)

Jest świetnym lekarzem polecam go wszystkim kobietom

Jest świetnym lekarzem polecam go wszystkim kobietom

to świetny lekarz bardzo kompetentny poświecajacy dużo czasu pacjentce GORĄCO POLECAM

Bardzo miła wizyta!!super że Pan doktor nie patrzyna zegarek i wizyta trwa tyle ile powinna a nie jak inni lekarze ida na akord!!!Polecam tego lekarza w 100%

jestem po pięćdziesiątce, miałam kilku lekarzy, ale on jeden na razie nie zmienia się z upływem czasu na gorsze, nadal jest dociekliwy, zainteresowany pacjentką, proponuje różne rozwiązania i właśnie miłą spokojną atmosferę,a jak nie jest czegoś pewien to się przyznaje i stara się problem rozpracować do następnej wizyty