lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Najlepszy Przyjaciel kobiety!Prowadził mi ciąże z moim dzieciaczkiem.Od samego początku był godny zaufania.Cała ciążę przechodziłam tak jakbym była z jego najbliższej rodziny,a znałam go jedynie z przychodni.Na jego wizytę ,zaznaczam państwową szłam zawsze uśmiechnięta.Totez mój 5 latek jest teraz wesołym dzieckiem.

Kazdy punkt oceniam na 5, poniewaz jest to jedyny lekarz (a zmienialam ich, niestety, czesto), ktory wyraza prawdziwe zainteresowanie pacjetem!!! Nie stawia diagnozy pochopnie, zleca wszystkie potrzebne badania, wyjasnia dokladnie sprawy zwiazane z ciaza czy choroba. Jest delikatny, kazda wizyta przebiega bezstresowo. I, co rzadko spotykane, jest skromny i zupelnie bezintersowny. Sama bylam zdumiona. Ciesze sie, ze trafilam na strone, gdzie moglam cos o Nim napisac.

Ciesze sie, ze trafilam na strone, gdzie moglam cos o Nim napisac.

najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałam !!

najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałam !!

wyobrażałam sobie zabieg krio nadrzerki jako coś strasznie nieprzyjemnego, i oczywiście to nie jest miłe, jednak dr Szyller zrobił to profesjonalnie, rzetelnie, dokładnie i bezpłatnie, opowiadając wszystko co robi. Nie spieszyła się, nie foszył, i jak się okazało wszystko jest o.k. Dziękuję!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ.... lekarz z powołania można powiedzieć jest bardzo kompetentny,uprzejmy,liczy się z drugim człowiekiem.Za każdym razem podchodzi w sposób indywidualny do problemu nie działa schematycznie wyleczył mnie z wielu dolegliwości.Obecnie jestem w trakcie następnego leczenia z przyjemnością umawiam się na wizytę.

Trafiłam do dr Szyllera przez przypadek, jednak bardzo szybko przekonałam się, że chyba nie mogłam trafić lepiej. Obecnie jestem w 35 tygodniu ciąży i jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki pan doktor podchodzi do mnie i mojej ciąży. Jest uprzejmy i na prawdę delikatny, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, a każda wizyta przebiega w takiej atmosferze, że zapomina się o skrępowaniu. Polecam :-D

jestem w 10 tyg,c.trudno bylo mi zdecydowac sie na lekarza do dr,Szyllera chodzilam na kontrolne badania tj.cytologia i inne,zawsze byl delikatny,spokojny,i mial podejscie takie ze skrepowanie zostawalo za drzwiami,dlatego wybralam go by prowadzil moja ciaze.mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,wizyta prywatna poniewaz trudno sie jest dostac do pana doktora(we wrzesniu byly zapisy na listopad)koszt 100zl ale z USG,polecam

Jeden z najlepszych ginekologów położników jakiego znam. Kompetentny i uprzejmy.Podczas wizyty stwarza atmosferę komfortu. Potrafi w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały wyjaśnić pacjentce problemy (mowa tutaj o sferze medycznej) ją nurtujące. Jednym słowem autorytet w swojej dziedzinie. Pracę i osobę dr Szyllera oceniam jako wielki pozytyw. Gorąco polecam niniejszego ginekologa. Pozdrawiam. Iwona Kruszyńska-Misiewicz z Radomska

Pracę i osobę dr Szyllera oceniam jako wielki pozytyw.
Gorąco polecam niniejszego ginekologa.
Pozdrawiam.
Iwona Kruszyńska-Misiewicz z Radomska

Doskonały lekarz- miły, delikatny, precyzyjny, jestem w wielkim szoku że w naszej służbie zdrowia ktoś jeszcze potrafi za darmo przyjąć pacjenta w taki sposób. Wielki plus dla Pana doktora, oby więcej takich lekarzy w Częstochowie. Polecam!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Bezproblemowo poprowadził moją ciążę. Zawsze miły i uśmiechnięty, chętnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli w ciąży się o coś martwiłam i prosiłam o dodatkowe badania, nie odmawiał. Podczas badań czuję się przy nim komfortowo. Poprzedni ginekolodzy, do których chodziłam, tylko mnie zrażali. Do dr Szyllera chodzę zaś ze spokojem i zaufaniem.