lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Coz moge napisac... Pana doktora zaczyna gubic rutyna, pospiech, moze zmeczenie, moze za duza chec zarobku?? Za duzo ciaz prowadzi?? Jestem ogromnie rozczarowana :( Na wizycie nie zbadal mi nawet najprostszym urzadzeniem tetna plodu, dobrze ze mialam usg dwa dni potem bo okazalo sie ze malenstwu serduszko nie bije i to od trzech tygodni :( a w karcie jak byk mam wpisane ze tetno jest... nie sprawdzil a wpisal... Nie bede wspominac juz nawet ze umowienie sie na wizyte graniczy z cudem, gdyz osoba umawiajaca nie odbiera telefonow i nie oddzwania na pozostawione wiadomosci. Z przykroscia ale nie polecam !!

Jestem w 6 miesiącu ciąży i od początku chodzę do dr Szyllera Jestem bardzo zadowolona. Jest miły, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca dużo uwagi pacjentce. Do tej pory chodziłam prywatnie bo trudno się umówić na kasę chorych ale ostatnio dr SAM zaproponował mi żebym założyła sobie kartę Teraz będę mogła się przekonać czy tak samo traktuje pacjentki z nfz-tu na tym forum wyczytałam że tak. Okaże się na następnej wizycie :) Polecam tego lekarza jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Moja córka poleciła mi pana doktora. Jestem po pierwszej wizycie u p. doktora Szyllera. Teraz przeczytałam opinie tu wypisane nic dodać nic ująć. Więcej takich lekarzy - nie tylko w dziedzinie ginekologii. Polecam. Kompetencja. Profesjonalizm. Cierpliwość. Super podejście do pacjenta i jego problemów.

Od razu wyjaśniam, że jest to cena za pierwszą wizytę a następne z tego co zapowiedział kasuje o połowę mniej (50zł). Poszłam do niego w 39 tygodniu ciąży na sprawdzenie wielkości i ułożenia dziecka. Zbadana zostałam ad A do Z, czyli znacznie powyżej moich oczekiwań. Delikatnie bada, dużo tłumaczy, pyta. Naprawdę się zaangażował jak na fakt, że widział mnie pierwszy raz i nie zajmował się mną przez całą ciąże. Polecam! Osobiście zamierzam zmienić mojego obecnego lekarza na niego właśnie.

Polecam tego lekarza! Moja pierwsza wizyta ginekologiczna i byłam w dużym stresie. Badanie nie było ani bolesne, ani nieprzyjemne. Stres przechodzi zaraz po wejściu do gabinetu. Pan doktor bardzo miły, zadaje wiele pytań i na następnej wizycie robi wszystkie badania. pierwsza wizyta 100zł a kolejne 60zł z badaniami. Polecam tego lekarza każdej kobiecie!

Pan Dr jest niesamowitym człowiekiem. Przede wszystkim nie naciąga pacjentek na prywatne wizyty, jest bardzo spostrzegawczy,do leczenia podchodzi kompetentnie i zawsze można liczyć na uśmiech :). Atmosfera też jest sprzyjająca. Po prostu trzeba pójść i się przekonać bo warto :)

szkoda, że najwyższą oceną jest 5, ja dałabym przynajmniej 10. Jestem w trzecim trymestrze ciąży, którą prowadzi dr Szyller. Wcześniej chodziłam do wielu innych lekarzy, szanse na zajście w ciążę były marne. Dr Szyllera poleciła mi koleżanka i jestem jej za to wdzięczna, natomiast lekarzowi dziękuję, że w tak szybki sposób dobrał leki, które pomogły mi cieszyć się ciążą;-)

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Konkretny,uprzejmy. Wizyta w gabinecie publicznym bez pośpiechu. Po pierwszej wizycie byłam zaskoczona, że jeszcze są tacy lekarze. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem w żadnej przychodni.

Bardzo dobry lekarz,troszczy sie o pacjentkę i wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca duzo czasu.

prowadził mnie przez cały okres ciąży i wszystko było w jak najlepszym prządku:) polecam tego lekarza, bo dobrze wykonuje swój zawód. Poza tym nie pozbywa pacjentek tak jak niektórzy to robią.