lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach. Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller. Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ludźmi. Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem... ...

Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera
Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem...
Pozdrawiam Pana Doktorze, proszę się nie przejmować wariatkami.
To kolejki przed Pana gabinetami oceniają Pana najlepiej
Ania

Bardzo dobry lekarz. Mało takich osób pozostało w dzisiejszych czasach. Pan Doktor zaopiekował się mną w połowie ciąży kiedy poprzedni lekarz w obliczu delikatnych komplikacji nie wiedział co robić i odwrócił się ode mnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce pana doktora Szyllera i teraz mam upragnionego synka. Do doktora chodzę nadal i pomaga mi zawsze, nawet przy innych problemach zdrowotnych, zawsze służy radą i nigdy mnie nie zbywa. Oby częściej można było spotkać takich lekarzy- dobrych ludzi. Polecam pana doktora z czystym sumieniem.

Kiedy przeczytałam, że podobno doktor ciągnie kasę to musiałam zareagować. Całą pierwszą ciążę chodziłam do doktora do gabinetu na księżycowej. Zawsze, mimo nawału roboty doktor znalazł czas dla każdej pacjentki. Gdy w celu potwierdzenia drugiej ciąży zgłosiłam się do gabinetu w przychodni, faktycznie nie było jak mnie wcisnąć w trakcie godzin pracy pana doktora. Ale i na to znalazł się sposób, ponieważ pan doktor przyjął mnie poza godzinami pracy w gabinecie usg, gdzie potwierdził ciążę. Niestety okazała się powikłana i tylko dlatego, że wizyty musiałam odbywać mniej więcej co dwa tygodnie doktor zaproponował mi wizyty w prywatnym gabinecie, bo jak powiedziała położna "nie ma opcji żeby tak często ustalać wizyty na NFZ".
Doktor jak na mój gust nie bierze dużo za wizyty prywatne i wiem, że inni lekarze żądają dużo więcej za wizytę.
Poza tym ma duże poczucie humoru, jest bardzo delikatny w trakcie badania i jak ktoś napisał "nie boi się NFZ" bo zleca wszystkie potrzebne badania bez zbędnego zastanawiania się co na to NFZ.
Polecam doktora w 100%

Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony chodzę do doktora odkąd w Częstochowie mieszkam i to był pierwszy fajny ginekolog którego spotkałam,ale z drugiej strony trochę się zawiodłam w czasie ciąży na doktorze. Pod sam koniec, w 9 miesiącu doktor tak jakby przestał się interesować moją ciążą. Na wizycie ciągle słyszałam "kiedy pani urodzi?", nie wykonał mi USG pod koniec ciąży... W końcu poszłam do innego lekarza prywatnie i decyzji nie żałuję. Nie wiem, może to z nadmiaru obowiązków trochę dr Szyller mnie zaniedbał? Jednak po ciąży chyba będę dalej do niego chodzić...

Chodziłam do pana doktora na NFZ na ul.Księżycową i zawsze był miły, rzetelny a ja byłam zadowolona z wizyty.Jednak przyjmowane są tam tylko 3 pacjentki nie zapisane na wizytę codziennie.Co stanowi kłopot bo o godzinie 7.00 był już komplet pacjentek.Obecnie chodzę do doktora prywatnie i nieprawdą jest że bierze dużo kasy .Jest cierpliwy dokładny i dowcipny. Według mnie jest dobrym lekarzem.Wizyta u niego nie jest krępująca.Godny polecenia.

Dr.prowadził moją ciążę. Jedyny i największy zarzut,to ten,że nie pracuje w żadnym szpitalu. Wiedzę o porodach ma czysto teoretyczną. Bezpieczniej bym się czuła przy lekarzu,który jest na bieżąco jeśli chodzi o porody. Przez dwa lata wizyt nie spotkało mnie nic niepokojącego ze strony tego lekarza jednak kolejną moją ciążę będzie prowadził specjalista mający praktykę w szpitalu

Byłam pacjentką doktora przez 7 lat, prowadził moją ciążę bez komplikacji jednak ostatnie 2lata to istny dramat podczas wizyt! Brak usg przez 3 lata mimo informacji o planowanej kolejnej ciąży, brak jakichkolwiek badań, leczenie WSZYSTKICH infekcji i problemów magicznymi globulkami doktora, które nie są skuteczne, totalne zaniedbanie ze strony doktora, to wszystko doprowadziło do niedrożności jajowodów i skomplikowanego i dodam że baaaardzo kosztownego leczenia u innego lekarza!

Musiałam się tu wpisać, bo jak zobaczyłam wpisy że dr szyller jest słabym lekarzem i ciągnie kasę to mnie krew zalała. Choruje na hyperprolaktynemie, odwiedziłam już wielu lekarzy i nic. Do dr szyllera trafiłam z polecenia. To całkiem inny świat, uprzejmy delikatny, miły, długo rozmawiał przeglądał stare wyniki, badanie bardzo delikatne, od razu z usg i cytologią, po 2 wizycie już miałam w rezonansie wykryty mikrogruczolak przysadki, lekarze z opola, ba tam robiłam rezonans nie mogli się nadziwić że zwykły ginekolog tak trafnie diagnozuje i "nie boi się nfz-u" Aktualnie ...

Choruje na hyperprolaktynemie, odwiedziłam już wielu lekarzy i nic.
Aktualnie chorobę mam wyrównaną i zaczynam męczyć dr bo chce zajść w ciążę, inni lekarze mówili że to niemozliwe, ale ja wierze że dr szyller coś wymyśli. Fantastyczny lekarz i słucha dobrej muzyki.

Fachowiec, godny polecenia, swietny kontakt z dziecmi. Nie rozumiem negatywnych wpisow, pewnie frustratka.

Lekarz godny zaufania. Naprawde bardzo kompetentny, kiedys mialam problem, zadzwonilam do przychodni i kazal mi przyjechac, przyjal mnie mimo, ze nie bylam zapisana, naprawde jest jedeyny w swoim rodzaju. Mialam zamrazana u Pana doktora nadzerke, bylam bardzo wystraszona, poniewaz bylo to niedlugo po moim poronieniu, i Pani doktor Muskala mnie wystraszyla, zazadala 150 zl za wizyte,nastraszyla i tyle. kuzynka mi polecila wlasnie wtedy Pana dr Schyllera i umowilam sie w przychodni do niego na wizyte. zbadal, wszystko wyjasnil i umowil mnie na zamrozenie nadzerki. oczywiscie nie zaplacilam nic i nic nie bolalo, wszystko zostalo mi wyjasnione bardzo dokladnie i kompetentnie i od tamtego czasu chodze tylko do dr Schyllera. Jestem jego pacjentka juz 6 lat i nie mam zamiaru zmieniac lekarza:)
Jest naprawde wspanialym lekarze, chyba jednym z niewielu, ktorzy tak dobrze z zaangazowaniem traktuja pacjentki, w dzisiejszych czasach jest to rzadkość. Wielki szacunek dla Pana DR.OLECAM BARDZO GORĄCO:)