Filtruj terminy

Radiolog Wrocław

Radiolog Wrocław lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
Radiolog Wrocław lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog

Wrocław

Wizyta odbyła się bez opóźnień, Pani Dr Szczepińska jest bardzo sympatycznym lekarzem . Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega badanie- prosto i zrozumiałe omówił je. Dziękuję
Opinia dodana przez: Asia

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91 a
54-438 Wrocław

USG zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo miła dla pacjenta, pomocna, kompetentna, profesjonalna oraz zaangażowana w swoją pracę, dziękuję

Pawia 20/16
52-235 Wrocław

Polecam dr Pękalską z powodu znajomości swojego zawodu, byłam z synkiem na Hirszfelda 16....kobieta bardzo cierpliwa, wysłucha rodzica, ma podejście do dziecka...bardzo uprzejma....nie spotkałam się z tak miłym lekarzem .

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Wizyta odbyła się szybko ,sprawnie o czasie. Miła obsługa w recepcji. Pani Doktor b. mila. kompetentna i empatyczna. Otrzymałam poradę i leczenie.
Opinia dodana przez: Dorota

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Doktor Przemysław Jaźwiec to bardzo miły, kompetentny lekarz.
Z tak serdecznym, miłym i kulturalnym lekarzem się jeszcze nie spotkałam a w ostatnich latach odwiedzam ich sporo . Pan doktor nie tylko jest super specjalistą w swojej dziedzinie ale także wrażliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie robienia badań u kogoś innego. Szkoda, że nie można klonować ludzi, bo przydałoby się więcej takich lekarzy.
Bardzo bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Urszula

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy w swoich opisach .Dokladnie i w sposób bardzo przystępny dla Pacjenta opisuje problem .Stawia bardzo trafne diagnozy .
Niezwykle ciepły ,cierpliwy i otwarty na drugiego człowieka .
Opinia dodana przez: Iga

Gabinet Lekarski

50-417 Wrocław

R E W E L A C J A, ponieważ: 1. Bardzo dokładne badania! 2. Bardzo szerokie i analityczne spojrzenie na problem! 3. Dokładne i rzeczowe zalecenia co do dalszej diagnozy, leczenia! 4. Wspaniałe podejście do pacjenta! POLECAM konsultacje u PANI DOKTOR, bo widzi na "obrazach medycznych" to czego inni nie widzą, analizuje tak jak inni nie analizują!
Opinia dodana przez: EK

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Radiolodzy w Wrocławiu