Filtruj terminy

Radiolog Szczecin

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

byłam na rezonansie magnetycznym w MSWiA Szczecin... super obsługa / P.Piotr obsługa tomografu/ ..potem powiedziano mi że pan profesor chce skomentować moją dolegliwość i otworzyły mi się oczy ...bo odkąd chodzę do lekarzy i na badania różnego typu z taką obsługą się nie spotkałam .. byłam na skier.NFZ SUPER pozdrawiam pana profesora i Piotra

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały Lekarz przez duże L.Takich lekarzy jak Pan Doktor nie jest wielu. Znalazł czas w godzinach swojej pracy aby porozmawiać ze mną i moją żoną która też jest pracownikiem służy zdrowia o mojej chorobie. Wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg chemoembolizacji. Czego można się spodziewać. Jakie mogą być objawy po zabiegu
Szczerze polecam tego SPECJALISTĘ
Opinia dodana przez: Lech

Szczecin

Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb

dr Magdalena Skała

USG ortopedyczne, USG

Dom Lekarski
ul. Boh. Warszawy 42
71-342 Szczecin

Coz mozna powiedziec. Nie dosc, ze bardzo kompetentna osoba, to przy tym jeszcze mila i absorbujaca - mam na mysli sympatyczna :) Polecam!!! Tomek

lekarz Joanna Cegielska

USG ortopedyczne, USG

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany
prawidłowo.

Janickiego 16 lok. 10
Szczecin

Nie sądziłem, że w państwowej służbie zdrowia można spotkać lekarza, który nie traktuje człowieka przedmiotowo, spokojnie wyjaśnia o co chodzi w badaniu i co się dzieje. Dziękuje Panie Doktorze.

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Nie polecam! Bardzo niekompetentna osoba!

Potwierdziłem telefonicznie wizytę 1,5h wcześniej.
Po zapłaceniu w rejestracji (Medicus) skierowano mnie do gabinetu.
Kwitłem przed nim kilkanaście minut gdyż był zamknięty.
Na wszelki wypadek wróciłem do rejestracji upewnić się czy nie pomyliłem numeru gabinetu.
Zdziwiona Pani w rejestracji zaczęła sprawdzać czemu nie ma Pani doktor w gabinecie.
Po dłuższym czasie udało się ustalić, że Pani doktor wyszła z gabinetu mimo umówionej wizyty...

Opinia dodana przez: MariuszN
nie polecam, wizyta umówiona na konkretną godzinę a jednak bardzo spóźniona ( kiedy wyraziłam swoje zdanie, że pacjenci też ludzie i swój grafik mają i specyfikę pracy także ), pani doktor najpierw skasowała 150 zł za wizytę a później usłyszałam ,że jak mi się nie podoba to żebym nie korzystała z tego gabinetu i nie stresowała personelu :) a liczyłam, że usłyszę przepraszam.
Pani doktor droga , kto tu dla ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnie Medycyny Rodzinnej "GÓRNA"
ul. Górna 18b
71-221 Szczecin

Lekarka nic nie mówiła przed, w trakcie i po badaniu usg. Ograniczyła się tylko do instrukcji jak ułożyć dziecko i to w formie równoważnika zdania. Lekarz też człowiek i nie oczekuję, że będzie tryskała energią, ale wypadałoby chociaż powiedzieć co widzi w trakcie badania czy wszystko w normie czy też nie. Często my rodzice , jesteśmy zwyczajnie przerażeni takim badaniem oraz jego wynikiem . Odpowiadanie na pytania nie boli . ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin