Radiolog Łódź

Przychodnia
Przędzalniana 66
90-338 Łódź

Wspaniały,dociekliwy,życzliwy i bardzo kompetentny.Podchodzi bardzo kompleksowo do pacjenta , nie sugeruje sie tylko podpowiedzią zainteresowanego.Sam doszukuje się przyczyny i wspaniale współpracuje z lekarzami innych specjalności.

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Paweł z synem Marcinem

lekarz Cezary Perliński

USG Doppler, USG

wizyta już od 100

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Byłam na usg piersi. Bardzo dokładny, miły. Sporo czasu poświęcił na jedną zmianę, dopytywał o poprzednie badania, chciał od razu porównać. Niektórzy lekarze wykonują usg w minute i niedokładnie a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. med. Jakub Żabierek

Radiolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Szybka i trafna diagnoza uszkodzenia lakatki. Dzieki dokladnosci Doktora szybko rozpoczelam rehabilitacje i dzis juz nie pamietam o bolu. Polecam i dziekuje.
Opinia dodana przez: Arleta

Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Wielki lekarz i wielki człowiek. Polecam.

Bartoka Beli 43/50
92-540 Łódź

Profesjonalny i miły specjalista. Lekarz, do ktorego mozna miec zaufanie. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam.

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

PAN DOKTOR NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJE SIE BYC ZDYSTANSOWANY ALE JEST NAPRAWDE MILYM SZCZERYM CZLOWIEKIEM BARDZO DOKLADNIE ROBI USG NIE ZAJMUJE MU TO 5 MIN ANI 10 POLECAM SMIALO GDYZ MOZNA Z NIM POROZMAWIAC I OPOWIE CO WIDZI NA ZDJECIU
Opinia dodana przez: agata

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam,
Wahałam się czy umieścić opinię o Panu Kusaku. Ale gdy trafiła do niego moja mama i historia się powtórzyła, doszłam do wniosku że warto opisać tę sytuację.
USG jamy brzusznej miałam już z kilkanaście razy w życiu.
Ale to co mnie spotkało w tej przychodni przeszło moje najgorsze wyobrażenie. Już gdy weszłam do gabinetu,lekarz nie przerwał rozmowy telefonicznej przez komórkę.
Na migi pokazał mi, że mam się położyć. Gdy ...
Opinia dodana przez: Joanna

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Cham i prostak zwłaszcza po alkoholu. Lepkie rączki i zdradziecka świnia. Zone zdradza a ona głupia to wie i się godzi na to. Patologia patologie pogania. Pozory pozory i jeszcze raz pozory. Odradzam tą świnie. kobiety UWAGA pan lekarz ma lepkie raczki.
Opinia dodana przez: mario

Radiolodzy w Łodzi