Radiolog Kraków

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Fantastyczny lekarz, świetny fachowiec i dobry człowiek! POLECAM!!!

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Ciotka z Krakowa przyjechała bo ząb ja rozbolał. Nie wiem czemu wlazła na usg brzucha , bo dr nie robi rtg zębów. Ktoś ją żle skierował. Ale to nic, miała dwa w jednym, i przy okazji dr jej prześwietlił kolano a zakończył na kręgosłupie. Niesamowita perfekcja. Nie spotkałem się z czymś takim. Pozdrawiam Kraków.
Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1

Świetny specjalista! zdecydowanie polecam dr Obuchowicza. Ma ogromne doświadczenie, potrafi pomóc w każdej sytuacji. Widać zaangażowanie i pasje do wykonywania zawodu!
Opinia dodana przez: Daria

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pani dr jest radiologiem dziecięcym, rewelacyjna w podejściu do dzieciaczków, szczególnie tych maleńkich, kompetentna, fachowa, same plusy. Polecam!!!

ulica Norymberska 10 C/101

Pani Doktor Drożniak wykonuje biopsje grubo-igłowe piersi i tarczycy pod kontrolą USG 3D wraz z oceną histopatologiczną pobranej tkanki.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Jeszcze żaden inny lekarz radiolog nie poświecił mi tyle czasu podczas jednej wizyty. Opis schorzenia jak z Wikipedii, wytłumaczone wszystkie sprawy w prosty i fachowy sposób. Najlepsza diagnoza to ze mogę jeździć rowerem.
Polecam !!! 
Opinia dodana przez: Wojciech

Polsko-Francuskie centrum medyczne
Narutowicza 21

Pani doktor bardzo indywidulanie podeszla do mojego przypadku, robiła mi badanie usg piersi oraz ślinianki przyusznej. Bada bardzo dokładnie, objaśniając jasno co widzi na monitorze oraz jakie są kolejne etapy postępowania z wykrytymi zmianami. Kompetentna i przyjaźnie nastawiona do pacjenta - polecam.

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57

Skrupulatna. Nie lekceważy niczego. Bardzo cierpliwa. Rzeczowo tłumaczy problem i nieprawdopodobnie ciepła chociaż nie robi takiego wrażenia na pierwszy rzut oka. I znowu sprawdza się powiedzenie : Nie oceniaj po pozorach. Mam nadzieję, że w zamian będzie dostawać od życia tyle samo życzliwości i ciepła ile sama daje

lekarz Piotr Skrzyński

USG, Radiolog

ulica Norymberska 10 C/101

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

Radiolodzy w Krakowie