Pulmonolog Szczecin

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: iwona

Piotr Marciniak

Pulmonolog, Internista

109 Szpital Wojskowy

Szczecin

Wspaniały doktor, potrafi niesamowicie wesprzeć, błyskotliwy i trafny w diagnozach,bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach,umie słuchać i trafnie dobrać leki
Opinia dodana przez: Kazek

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Bardzo polecam Pani doktor kompetentna, uprzejma, miła, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, i ten uśmiech dla przestraszonego chorego bezcenny. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Grażyna

szpital zdunowo

Szczecin

wspaniały lekarz, rzeczowa kompetentna i szalenie sympatyczna. wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla chorego . odpowiada na wszystkie nawet na drobiazgowe pytania

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza

dr n. med. Małgorzata Wisniewska

Rewelacyjna!!!
Bardzo miła - nie ważne czy przyjmuje prywatnie czy państwowo zachowuje sie tak samo profesjonalnie. W nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Nie naciąga na najdroższe leki, tylko szuka skutecznych i podpowiada gdzie mozna je najtaniej kupic. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci.
Gorąco Polecam

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

leczylam sie u Pani Dr.dawno temu i zawsze bylam super zadowolona. Obecnie mam problem, poniewaz od dluzszego czasu
mieszkam poza Polska co w zasadzie jest przeszkoda aby jak za danych czasow udac sie do pani dr na wizyte..
Wybieram sie do Szczecina gdyz tam mieszka moja rodzinka wiec napewno odwiedze pania doktor.-

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Rzeczowa, konkretna, z ogromną wiedzą. Leki potrafi dopasować z naprawdę dobrym skutkiem. Wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości, nie wykazuje zniecierpliwienia. Świetny specjalista i kompetentna osoba. Na pewno godna polecenia!

Pulmonolodzy w Szczecinie