Pulmonolog Poznań

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie,
dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny.
Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik.

DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE.

Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Janina Kulińska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Solna 21
61-736 Poznań

Idealny lekarz z podejściem do małego pacjenta. Kompetentny, pomocny, sympatyczny. Lekarz z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Bogusławskiego Wojciecha 16
60-214 Poznań

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!
Opinia dodana przez: Daniel

Pilicka 19 lok. 2
60-401 Poznań

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, z uwaga słucha pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, niezwykle kompetentna, oddana swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Lidia
Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!

Poznań

Pani doktor bardzo wnikliwa i rzeczowa.Zadaje dużo pytań i uważnie słucha odpowiedzi.Bardzo miła, sympatyczna i szczerze oddana pacjentowi.
Bardzo polecam p doktor -wdzięczna pacjentka z Leszna
Opinia dodana przez: Maria

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Po raz pierwszy z Panią doktor spotkalam się w 2007 roku,kiedy to moją 3,5 letnią córeczkę przywieziono karetką na Krysiewicza z innego szpitala,gdzie przez 5 dni pobytu nie robiono nic bo byl weekend majowy!!!Dziecko trafilo na Krysiewicza z zapaleniem pluc i ropą w oplucnej,którą przez prawie miesiąc ściągano rurką wbitą w plecki malej.Dzieki Pani doktor mala zostala calkowicie wyleczona a trwalo to kilka m-cy.To wspanialy lekarz-malo takich.Będziemy wdzięczni do końca ...

Marek Sikorski

Pulmonolog, Anestezjolog

UL. POZNAŃSKA 37/7
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz ciała i duszy
Opinia dodana przez: zmierzch1

Gabinet Lekarski
Gostyńska 65
Poznań

Pani doktor to chyba najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo szybko mnie zdiagnozowała, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze! Więcej takich lekarzy!

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

super lekarz, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nawet poza przychodnią przyjmie jeśli jest taka potrzeba. Nie boi się nowości w leczeniu. Szczerze polecam

Pulmonolodzy w Poznaniu